WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

Producent: MikroTik

288,73 zł z VAT 234,74 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard hEX PoE to wydajny router kablowy wyposażony w 5 gigabitowych portów Ethernet, slot na wkładkę SFP oraz port USB. Urządzenie posiada procesor QCA9557 o taktowaniu 800 MHz oraz 128 MB pamięci RAM. Zapewnia dużą przepustowość, dochodzącą nawet do 2 Gb/s na cały router.

Na portach 2 - 5 znajduje się wyjście zasilania PoE, napięcie podawane jest takie jak do urządzenia, maksymalna moc wynosi 1 A na porty i 2 A na całe urządzenie. Zakres napięcia wejściowego wynosi 12 - 57 V. hEX PoE na pierwszym porcie posiada również wejście zasilania PoE. Wszystkie porty Ethernet są ekranowane.

Urządzenie posiada obudowę typu desktop, do wykorzystania wewnątrz budynków. Pod spodem znajdują się otwory umożliwiające montaż naścienny, odpowiednie śruby i kołki nie są dołączone w zestawie. hEX PoE posiada system RouterOS z licencją Level 4.

Najważniejsze cechy:
  • procesor QCA9557 o taktowaniu 800 MHz
  • 128 MB pamięci RAM
  • 5 gigabitowych portów Ethernet
  • 1 slot na wkładkę SFP
  • 1 port USB
  • wyjście zasilania PoE na portach 2 - 5, maks. moc 1 A na port, 2 A na całe urządzenie, napięcie takie jak podawane do routera
  • wejście PoE na porcie 1
  • zakres napięcia wejściowego: 12 - 57 V
  • system RouterOS z licencją Level 4
hEX PoE (RB960PGS)
 
Procesor QCA9557
Taktowanie
800 MHz
Ilość rdzeni procesora 1
Pamięć RAM
128 MB
Porty Ethernet 5 gigabitowych portów 10/100/1000 Mb/s
Slot SFP
Tak, jeden
Port USB Tak
Monitorowanie napięcia
Tak
Monitorowanie prądu Tak
Monitorowanie temperatury PCB
Tak
Wejście PoE Pasywne PoE
Zakres napięcia wejściowego
12 - 57 V W zestawie zasilacz 24 V, 2.5 A
Wyjście zasilania Na portach 2 - 5 Maksymalnie 1 A na port Maksymalnie 2 A na całe urządzenie
960PGS może zasilać zgodnie z 802.3af/at jeżeli na wejściu podawane jest napięcie 48V
Maksymalny pobór mocy
9 W
Wymiary 114 x 137 x 29 mm
System operacyjny
RouterOS
Licencja Level 4

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Gumowa osłona wtyku RJ-45, szara

0,20 zł z VAT 0,16 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

8,34 zł z VAT 6,78 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,42 zł z VAT 2,78 zł netto

szt

Złącze SMA/ż zaciskane na RG174

3,68 zł z VAT 2,99 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Teltonika RUTX08 router (RUTX08000000)

Teltonika RUTX08 router (RUTX08000000)

Solidny i wydajny router przemysłowy, wyposażony w 4x gigabitowe porty Ethernet, czterordzeniowy procesor ARM Cortex A7 o taktowaniu 717MHz, 256 MB pamięci RAM i port USB

Producent: Teltonika

562,69 zł z VAT 457,47 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1016-12S-1S+

MikroTik Cloud Core Router CCR1016-12S-1S+

12x SFP, 1x SFP+, 16 rdzeni x 1.2GHz CPU, 2GB RAM, ekran LCD, zasilacze redundantne, RouterOS L6, 1U.

Producent: MikroTik

2 657,53 zł z VAT 2 160,59 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator