WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tenda A9

Producent: Tenda

69,25 zł z VAT 56,30 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej N300 Tenda A9 przystosowany jest do współpracy z już istniejącymi sieciami WiFi, aby zwiększyć pokrycie terenu i siłę sygnału. Korzysta z technologii 802.11b/g/n oraz pozwala uzyskać prędkość do 300Mb/s.

Dzięki dwóm antenom 3dBi, dostarczany jest silny sygnał, który zwiększa pokrycie istniejącej sieci WiFi do nawet 200m2. Za sprawą zoptymalizowanego oprogramowania i sprzętu, urządzenie nie jest podatne na zakłócenia.

Urządzenie posiada tylko jeden przycisk, diodę LED sygnalizującą status adaptera. Tenda A9 idealnie spisze się w eliminowaniu martwych punktów lub optymalizacji sieci bezprzewodowej.
A9 umożliwia zwiększenie zasięgu sieci WiFi po naciśnięciu przycisku WPS na routerze a później w ciągu 2 minut należy nacisnąć przycisk Zwiększający Zasięg. Wystarczy wpiąć urządzenie i przejść przez szybki i prosty proces konfiguracji.

Najważniejsze cechy:
  • 300 Mbps 802.11n speed. 
  • dwie zewnętrzne 3 dBi anteny wzmacniają sygnał, aby zwiększyć pokrycie sieci WiFi do nawet 200m2. 
  • łatwa obsługa za pomocą jednego przycisku. 
  • dioda LED sygnalizująca siłę sygnału WiFi pomaga wybrać optymalną lokalizację urządzenia 
  • kompatybilny z większością routerów i modemów DSL w standardzie 802.11n 
  • wspiera ukrywanie SSID
CECHY SPRZĘTOWE
 
Typ wtyczki
EU
Standardy i protokoły
IEEE802.11b,IEEE 802.11g, IEEE 802.11n
Wymiary 
111x56x47.7mm
Antena
2x 3dBi zewnętrzne
WŁAŚCIWOŚCI TRANSMISJI BEZPRZEWODOWEJ
 
Częstotliwość pracy
2.412~2.484 GHz
Prędkość transmisji
802.11b : 11 Mb/s
802.11g : 54 Mb/s
802.11n : 300Mb/s
Czułość odbiornika
11b: -95dBm
11g: -76dBm
11n: -73dBm
Tryby pracy bezprzewodowej
Wzmacniacz sygnału, Punkt dostępowy
Moc transmisji
16dBm
Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej
Encryption Mode: Mix WPA-PSK/WPA2-PSK
WPA Algorithm: TKIP 
Środowisko pracy
Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mbps DEMO

Producent: TP-Link

67,40 zł z VAT 54,80 zł netto

szt

Ubiquiti NanoStation Loco M5

Ubiquiti NanoStation Loco M5

W LOCO M5 została zastosowana nowa dwu polaryzacyjna antena o zysku 13dBi. Pracuje w standardzie MIMO pozwalającym na zestawianie bardziej wydajnych linków DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

263,06 zł z VAT 213,87 zł netto

szt

TotoLink EX200

TotoLink EX200

Range Extender 2.4GHz 2T2R DEMO

Producent: TotoLink

75,25 zł z VAT 61,18 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

50,06 zł z VAT 40,70 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 10m G657A2

13,89 zł z VAT 11,29 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link Deco M5, 3-pack

NOWOŚĆ!

TP-Link Deco M5, 3-pack

Dwupasmowy router bezprzewodowy AC1300 w standardzie 802.11ac.
Zestaw zawiera 3 urządzenia

Producent: TP-Link

981,54 zł z VAT 798,00 zł netto

szt

RouterBoard SXT 6 (RBSXTG-6HPnD)

RouterBoard SXT 6 (RBSXTG-6HPnD)

Uwaga! Produkt przeznaczony jest do pracy w licencjonowanym paśmie 6 GHz!

Producent: MikroTik

366,44 zł z VAT 297,92 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator