WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przetwornica podnosząca napięcie DC/DC UP-120-12/48

Przetwornica podnosząca napięcie DC/DC UP-120-12/48

Przetwornica podnosząca napięcie z 12 V DC na 48 V DC. Moc wyjściowa 120 W, prąd 2,5 A

Producent: Cablemedia

110,70 zł z VAT 90,00 zł netto

szt

D-Link DGS-1100-08V2

NOWOŚĆ!

D-Link DGS-1100-08V2

Zarządzalny 8-portowy gigabitowy switch Smart

Producent: D-Link

148,99 zł z VAT 121,13 zł netto

szt

MikroTik XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 1/10/25G, SM LC, 1310nm, 10km

NOWOŚĆ!

MikroTik XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 1/10/25G, SM LC, 1310nm, 10km

Wkładka SFP/SFP+/SFP28 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR2004-1G-12S+2XS

Producent: MikroTik

515,49 zł z VAT 419,10 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi Protect G4-Bullet Camera (UVC-G4-Bullet)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UniFi Protect G4-Bullet Camera (UVC-G4-Bullet)

Kamera 4Mpix 1440p (2688 x 1512), 24 FPS, matryca: 5 MP CMOS, zasilanie PoE 802.3af, wbudowany mikrofon, tryb nocny

Producent: Ubiquiti Networks

875,21 zł z VAT 711,55 zł netto

szt