WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Koszyk 0 prod. 0,00
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/APC, SM, SIMPLEX

3,32 zł z VAT 2,70 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX

4,66 zł z VAT 3,79 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy Telcom PA-FTTX-Fish v.2

Uchwyt odciągowy Telcom PA-FTTX-Fish v.2

Uchwyt odciągowy z otwieranym zamknięciem

Producent: Telcom

5,29 zł z VAT 4,30 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 1m G657A2

5,63 zł z VAT 4,58 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2

5,63 zł z VAT 4,58 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, MM OM2, 1m

5,93 zł z VAT 4,82 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 2m G657A2

6,09 zł z VAT 4,95 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 2m G657A2

6,09 zł z VAT 4,95 zł netto

szt

Pigtail LC/APC, SM, 1m G657A2

6,14 zł z VAT 4,99 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 1m G657A2

6,14 zł z VAT 4,99 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, MM OM2, 2m

6,56 zł z VAT 5,33 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 3m G657A2

6,58 zł z VAT 5,35 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 3m G657A2

6,58 zł z VAT 5,35 zł netto

szt

Pigtail LC/APC, SM, 2m G657A2

6,64 zł z VAT 5,40 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 2m G657A2

6,64 zł z VAT 5,40 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 3m G657A2

7,17 zł z VAT 5,83 zł netto

szt

Pigtail ST/UPC, SM, 1m G657A2

8,19 zł z VAT 6,66 zł netto

szt

Adapter FC/UPC, MM, DUPLEX

9,41 zł z VAT 7,65 zł netto

szt

Tacka światłowodowa Tracom P025 (12)

BESTSELLER

Tacka światłowodowa Tracom P025 (12)

Tacka na 12 spawów

Producent: Tracom

10,70 zł z VAT 8,70 zł netto

szt