WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter FC/APC, SM, SIMPLEX (oval one-body)

2,76 zł z VAT 2,24 zł netto

szt

Wtyk RJ45 ekranowany z zaciskiem ekranu (kat.7)

NOWOŚĆ!

Wtyk RJ45 ekranowany z zaciskiem ekranu (kat.7)

Wtyk RJ45 ekranowany FTP kat.7 przeznaczony jest do zakańczania ekranowanych przewodów typu skrętka w instalacjach okablowania strukturalnego.

Producent: brak danych

2,77 zł z VAT 2,25 zł netto

szt

Uchwyt antenowy prosty 35

24,60 zł z VAT 20,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przedłużacz kabla zasilającego IEC 320 C13-> C14 4.5m

Przedłużacz kabla zasilającego IEC 320 C13-> C14 4.5m

Przeznaczony również do zasilaczy awaryjnych UPS ze złączem IEC.

25,58 zł z VAT 20,80 zł netto

szt

Chieftec Wentylator AF-0825PWM

27,68 zł z VAT 22,50 zł netto

szt

Czujnik gazu

30,75 zł z VAT 25,00 zł netto

szt

LR-Link LREC9201CT

NOWOŚĆ!

LR-Link LREC9201CT

PCI Express x1 10/100/1000Mb/s Single Port RJ45 Network Adapter Intel 82574 (1x RJ45).

Producent: LR-Link

68,35 zł z VAT 55,57 zł netto

szt

UPLink GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)

121,77 zł z VAT 99,00 zł netto

szt

S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

NOWOŚĆ!

S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m.

Producent: MikroTik

181,29 zł z VAT 147,39 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

LR-Link LREC6220PF-SFP

NOWOŚĆ!

LR-Link LREC6220PF-SFP

Karta przeznaczona do wykorzystania w serwerach.
PCIe x1 Single SFP Port Gigabit Fiber NIC (Intel 82575EB)

Producent: LR-Link

360,27 zł z VAT 292,90 zł netto

szt

LR-Link LREC9714HT

NOWOŚĆ!

LR-Link LREC9714HT

PCI Express x4 Quad Port Copper Gigabit Ethernet Server Adapter Intel I350 Based.

Producent: LR-Link

407,13 zł z VAT 331,00 zł netto

szt