WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

Producent: brak danych

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Wtyk RJ45 (8p8c) jest to najbardziej popularny wtyk sieci LAN z ośmioma stykami, używany zazwyczaj do zakończenia przewodów łączących sprzęt sieciowy. Używany np. do połączenia komputera ze switchem lub routerem. Każdy pin pokryty warstwą czystego złota. Wersja na przewody typu drut.

Wtyk renomowanego producenta branży telekomunikacyjnej (I-Telecom).

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód UTP NetSet zewnętrzny, kat.5e, 305m

Przewód UTP NetSet zewnętrzny, kat.5e, 305m

Najwyższej jakości zewnętrzna skrętka komputerowa

Producent: NetSet

354,24 zł z VAT 288,00 zł netto

szt

MikroTik RouterBoard RB912UAG-5HPnD

MikroTik RouterBoard RB912UAG-5HPnD

Platforma (CPU 600MHz, 64MB RAM) typu CPE wyposażona w zintegrowany moduł radiowy pracujący w paśmie 5GHz 802.11a/n (moc nadajnika do 30dBm/1000mW). 2x MMCX, 1x USB, 1x mPCIe 1x SIM

Producent: MikroTik

283,53 zł z VAT 230,51 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

39,43 zł z VAT 32,06 zł netto

szt

Zasilacz PoE 48V 1A dogniazdowy z LED

30,82 zł z VAT 25,06 zł netto

szt

MikroTik quickMOUNT-X (QM-X)

MikroTik quickMOUNT-X (QM-X)

Uchwyt nasłupowy przeznaczony do urządzeń MikroTik z serii SXTsq oraz Disc 5.

Producent: MikroTik

10,77 zł z VAT 8,76 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Gniazdo podtynkowe modularne, 3x keystone

13,35 zł z VAT 10,85 zł netto

szt

Ubiquiti (TC-GND) TOUGHCable Connectors Ground

4,35 zł z VAT 3,54 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator