WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Towary refurbished

Tworzenie sieci internetowej, telekomunikacyjnej czy monitoringu wymaga znacznych nakładów finansowych. Kosztowne urządzenia nie zawsze pozostają w zasięgu możliwości finansowych firmy. Nie oznacza to jednak, że musisz zrezygnować z instalacji systemu. Alternatywą dla nowych produktów są urządzenia, które już były użytkowane, ale nie zostały uszkodzone i zachowują swoją funkcjonalność. Niższa cena, jaka wynika z wcześniejszej eksploatacji urządzeń oraz drobnych braków w wyposażeniu, pozwolą Ci obniżyć koszty inwestycji przy zachowaniu jej wysokich parametrów. W asortymencie znajdziesz m.in. router MikroTik oraz inne przydatne artykuły.

Tanie produkty używane z gwarancją

W tej kategorii prezentujemy towary używane dostępne w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zazwyczaj są to produkty zwrócone w ramach reklamacji, a następnie naprawione/wymienione przez autoryzowany serwis lub samego producenta. Wszystkie oferowane urządzenia są w pełni sprawne, często z oryginalnymi opakowaniami a nawet plombami producenta. Niektóre produkty są też zupełnie nowe, a ich jedyną „wadą” jest brak oryginalnych opakowań.
Gwarancja na wszystkie towary oznaczone jako refurbished sprzedawane w naszym sklepie wynosi 3 miesiące.

RouterBoard SXT Lite5 (RBSXT5nDr2) (refurbished)

RouterBoard SXT Lite5 (RBSXT5nDr2) (refurbished)

Wersja refurbished, w pełni sprawne urządzenie.

Producent: MikroTik

113,96 zł z VAT 92,65 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

RouterBoard SXT Lite5 (RBSXT5nDr2) (refurbished) kompletny

RouterBoard SXT Lite5 (RBSXT5nDr2) (refurbished) kompletny

Wersja refurbished, w pełni sprawne urządzenie. Pełen komplet - oprócz urządzenia zawiera: mocowanie, obejmę, adapter PoE oraz zasilacz.

Producent: MikroTik

134,67 zł z VAT 109,49 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt