WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Towary refurbished

Tworzenie sieci internetowej, telekomunikacyjnej czy monitoringu wymaga znacznych nakładów finansowych. Kosztowne urządzenia nie zawsze pozostają w zasięgu możliwości finansowych firmy. Nie oznacza to jednak, że musisz zrezygnować z instalacji systemu. Alternatywą dla nowych produktów są urządzenia, które już były użytkowane, ale nie zostały uszkodzone i zachowują swoją funkcjonalność. Niższa cena, jaka wynika z wcześniejszej eksploatacji urządzeń oraz drobnych braków w wyposażeniu, pozwolą Ci obniżyć koszty inwestycji przy zachowaniu jej wysokich parametrów. W asortymencie znajdziesz m.in. router MikroTik oraz inne przydatne artykuły.

Tanie produkty używane z gwarancją

W tej kategorii prezentujemy towary używane dostępne w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zazwyczaj są to produkty zwrócone w ramach reklamacji, a następnie naprawione/wymienione przez autoryzowany serwis lub samego producenta. Wszystkie oferowane urządzenia są w pełni sprawne, często z oryginalnymi opakowaniami a nawet plombami producenta. Niektóre produkty są też zupełnie nowe, a ich jedyną „wadą” jest brak oryginalnych opakowań.
Gwarancja na wszystkie towary oznaczone jako refurbished sprzedawane w naszym sklepie wynosi 3 miesiące.

MikroTik RouterBoard RB711-2Hn-MMCX (refurbished)

MikroTik RouterBoard RB711-2Hn-MMCX (refurbished)

Platforma sprzętowa z systemem MikroTik z licencją level 3, procesorem Atheros AR7241 400 MHz oraz 32 MB pamięci DDR SDRAM DEMO. Wersja refurbished, w pełni sprawne urządzenie.

Producent: MikroTik

70,53 zł z VAT 57,34 zł netto

szt

MikroTik RouterBoard RB711-5Hn-MMCX (refurbished)

MikroTik RouterBoard RB711-5Hn-MMCX (refurbished)

RB711 jest niewielką płytą RouterBoard dedykowaną do pracy jako urządzenie klienckie, wyposażoną w zintegrowaną kartę 802.11a/n pracującą w częstotliwości 5GHz DEMO Wersja refurbished, w pełni sprawne urządzenie.

Producent: MikroTik

70,53 zł z VAT 57,34 zł netto

szt