WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
Wyszukiwarka (odnaleziono: 37) nowe wyszukiwanie

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Laser większej mocy C+

Producent: Huawei

78,78 zł z VAT 64,05 zł netto

szt

Huawei ONT HG8120H (GPON/EPON)

Huawei ONT HG8120H (GPON/EPON)

1x port Gigabit Ethernet, 1x port Fast Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS

Producent: Huawei

83,64 zł z VAT 68,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei ONT HG8110H (GPON/EPON)

Huawei ONT HG8110H (GPON/EPON)

1x port Gigabit Ethernet, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 1x złącze SC/UPC

Producent: Huawei

86,10 zł z VAT 70,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei ONT HG8010H (GPON/EPON)

Huawei ONT HG8010H (GPON/EPON)

1x port Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/UPC

Producent: Huawei

92,25 zł z VAT 75,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei SFP GPON OLT CLASS C+

NOWOŚĆ!

Huawei SFP GPON OLT CLASS C+

Do terminali OLT GPON

Producent: Huawei

104,55 zł z VAT 85,00 zł netto

szt

Huawei ONT EG8141A5 (GPON/EPON)

Huawei ONT EG8141A5 (GPON/EPON)

1x port Gigabit Ethernet, 3x porty Fast Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, WiFi N300 2,4GHz

Producent: Huawei

134,07 zł z VAT 109,00 zł netto

szt

Huawei ONT HG8540M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE

Huawei ONT HG8540M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE

Posiada port PON SC/UPC, 1x gigabitowy port Ethernet oraz 3x porty fast Ethernet.

Producent: Huawei

142,42 zł z VAT 115,79 zł netto

szt

Huawei ONU HG8240 (GPON) 4x FE 1x SC/PC 2x POTS

159,90 zł z VAT 130,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Modem Huawei E3372h-153 LTE HiLink

Modem Huawei E3372h-153 LTE HiLink

Modem LTE. Współpracuje z Aero2. Wersja HiLink - zarządzana przez przeglądarkę oraz do użycia w routerach. Bez simlocka.

Producent: Huawei

186,96 zł z VAT 152,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Modem Huawei E3372h-153 LTE Standard

Modem Huawei E3372h-153 LTE Standard

Modem LTE. Współpracuje z Aero2. Wersja Standardowa - do użycia w routerach. Bez simlocka.

Producent: Huawei

186,96 zł z VAT 152,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei AX3 WS7100-20

NOWOŚĆ!

Huawei AX3 WS7100-20

Router dwupasmowy Wi-Fi 6 802.11ax z czterema antenami, łączna prędkość transmisji do 300 Mb/s (2.4 GHz 574 Mb/s + 5 GHz 2402 Mb/s), 1x WAN i 3x LAN Gigabit Ethernet

Producent: Huawei

194,00 zł z VAT 157,72 zł netto

szt

Huawei ONU HS8145V5 (GPON)

Huawei ONU HS8145V5 (GPON)

4x gigabitowe porty Ethernet, 1x port telefoniczny POTS (RJ11), 1x port USB, transmisja bezprzewodowa WiFi w dwóch pasmach - 2,4 i 5 GHz jednocześnie

Producent: Huawei

208,87 zł z VAT 169,81 zł netto

szt

Huawei ONU HS8145V (GPON)

Huawei ONU HS8145V (GPON)

4x gigabitowe porty Ethernet, 1x port telefoniczny POTS (RJ11), 1x port USB, transmisja bezprzewodowa WiFi w dwóch pasmach - 2,4 i 5 GHz jednocześnie.

Producent: Huawei

217,94 zł z VAT 177,19 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei ONT EG8145V5 (GPON) SC/UPC, 4x GE, 1x RJ11, WiFi

Huawei ONT EG8145V5 (GPON) SC/UPC, 4x GE, 1x RJ11, WiFi

4x porty Gigabit Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 2x porty USB, WiFi AC1200 (2,4GHz i 5GHz), IEEE 802.11ac

Producent: Huawei

218,94 zł z VAT 178,00 zł netto

szt

Huawei ONT HG8245Q2 (GPON/EPON)

NOWOŚĆ!

Huawei ONT HG8245Q2 (GPON/EPON)

port GPON typu SC/UPC klasy B+, 4x porty Gigabit Ethernet, 2x porty USB, 1x port telefoniczny RJ11 (POTS)

Producent: Huawei

223,86 zł z VAT 182,00 zł netto

szt

Huawei E5783 router LTE

Huawei E5783 router LTE

Mobilny router LTE

Producent: Huawei

225,00 zł z VAT 182,93 zł netto

szt

Huawei SFP GPON OLT CLASS C++

NOWOŚĆ!

Huawei SFP GPON OLT CLASS C++

Do terminali OLT GPON

Producent: Huawei

244,16 zł z VAT 198,50 zł netto

szt

Huawei SA1456C (GPON) 4xGE, POTS, 2xUSB, 1xSD

257,07 zł z VAT 209,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt