WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
Wyszukiwarka (odnaleziono: 19) nowe wyszukiwanie

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Laser większej mocy C+

Producent: Huawei

104,86 zł z VAT 85,25 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Router Huawei E5573C czarny

Router Huawei E5573C czarny

Mobilny router LTE

Producent: Huawei

157,44 zł z VAT 128,00 zł netto

szt

Huawei ONU HG8245 GE (GPON)

158,67 zł z VAT 129,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Modem Huawei E3372h-153 LTE Standard

Modem Huawei E3372h-153 LTE Standard

Modem LTE. Współpracuje z Aero2. Wersja Standardowa - do użycia w routerach. Bez simlocka.

Producent: Huawei

167,28 zł z VAT 136,00 zł netto

szt

Modem Huawei E3372h-153 LTE HiLink

Modem Huawei E3372h-153 LTE HiLink

Modem LTE. Współpracuje z Aero2. Wersja HiLink - zarządzana przez przeglądarkę oraz do użycia w routerach. Bez simlocka.

Producent: Huawei

169,74 zł z VAT 138,00 zł netto

szt

Huawei ONU HG8240 (GPON) 4x FE 1x SC/PC 2x POTS

205,41 zł z VAT 167,00 zł netto

szt

Huawei SA1456C (GPON) 4xGE, POTS, 2xUSB, 1xSD

257,07 zł z VAT 209,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei ONU HG8245H GE (GPON)

338,63 zł z VAT 275,31 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

338,63 zł z VAT 275,31 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Modem MiniPCI Express LTE Huawei ME909s-120

Modem MiniPCI Express LTE Huawei ME909s-120

Modem LTE mPCI-e, działa z Mikrotik

Producent: Huawei

353,35 zł z VAT 287,28 zł netto

szt

Modem MiniPCI Express LTE Huawei ME909u-521 GPS

Modem MiniPCI Express LTE Huawei ME909u-521 GPS

Modem LTE mPCI-e, działa z Mikrotik

Producent: Huawei

501,05 zł z VAT 407,36 zł netto

szt

Huawei Siłownia ETP4830-A1 48V 30A Embedded Power Supply

Huawei Siłownia ETP4830-A1 48V 30A Embedded Power Supply

Siłownia telekomunikacyjna ETP4830-A1 firmy Huawei, wyposażona w dwa prostowniki R4815N (48 V / 15 A).

Producent: Huawei

2 710,92 zł z VAT 2 204,00 zł netto

szt

Huawei 8 Port GPON card with C+ SFP

Huawei 8 Port GPON card with C+ SFP

8 portowa karta GPON wyposażona we wkładki. Pasuje do MA5608T oraz MA5683T

Producent: Huawei

3 505,50 zł z VAT 2 850,00 zł netto

szt

Huawei 16Port GPON card with C+ SFP

Huawei 16Port GPON card with C+ SFP

16 portowa karta GPON wyposażona we wkładki. Pasuje do MA5608T oraz MA5683T

Producent: Huawei

4 907,70 zł z VAT 3 990,00 zł netto

szt

Huawei MA5608T GPON OLT 1x GPBH (8x C+), 1x MPWC (DC 48V), 2x MCUD (4x 1GE)

Huawei MA5608T GPON OLT 1x GPBH (8x C+), 1x MPWC (DC 48V), 2x MCUD (4x 1GE)

1x GPBH (8x C+), 1x MPWC (DC 48V), 2x MCUD (4x 1GE) Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt.

Producent: Huawei

16 452,48 zł z VAT 13 376,00 zł netto

szt

Huawei MA5608T GPON OLT 1x GPBH (8x C+), 1x MPWD (AC 230V), 2x MCUD (4x 1GE)

Huawei MA5608T GPON OLT 1x GPBH (8x C+), 1x MPWD (AC 230V), 2x MCUD (4x 1GE)

1x GPBH (8x C+), 1x MPWD (AC 230V), 2x MCUD (4x 1GE). Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt.

Producent: Huawei

16 966,62 zł z VAT 13 794,00 zł netto

szt

Huawei MA5683T GPON OLT 2xPRTE, 2xSCUN, 2xGICF, 1x GPBD (8x C+)

Huawei MA5683T GPON OLT 2xPRTE, 2xSCUN, 2xGICF, 1x GPBD (8x C+)

2xPRTE, 2xSCUN, 2xGICF, 1x GPBD (8x C+). Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt.

Producent: Huawei

17 583,59 zł z VAT 14 295,60 zł netto

szt