WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Huawei OptiXstar EG8145X6 ONT

Producent: Huawei

325,95 zł z VAT 265,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Huawei OptiXstar EG8145X6 to inteligentny router ONT z routingiem Wi-Fi 6 z wszechstronnymi funkcjami sieciowymi.

Dystrybucja Huawei Polska (krajowe wsparcie techniczne).

Huawei OptiXstar EG8145X6 to inteligentny terminal sieci optycznej (ONT) z routingiem Wi-Fi 6, który wykorzystuje technologię gigabitowej pasywnej sieci optycznej (GPON), aby zapewnić użytkownikom ultraszerokopasmowy dostęp, wysoką wydajność i szeroki zasięg. Dzięki wysokiej wydajności przekazywania — zapewniającej wyjątkową jakość usług głosowych, danych i wideo w wysokiej rozdzielczości (HD) — a także przyszłościowym funkcjom obsługi usług i wizualizacji zarządzania siecią, OptiXstar EG8145X6 pomaga przedsiębiorstwom tworzyć zaawansowane, całkowicie optyczne rozwiązania dostępowe.
 
Urządzenie posiada cztery porty GE, jeden port POTS i jeden port USB oraz łączność Wi-Fi 2,4G i 5G.

Funkcje sieci domowej:
  • Wizualizacja zarządzania siecią domową
  • Alokacja przepustowości zdefiniowana przez użytkownika
  • Optymalizacja i roaming Wi-Fi
  • Operacje i konserwacja sieci bezprzewodowej (O&M)
  • Inteligentna identyfikacja i przeciwdziałanie zakłóceniom
Inteligentne usługi:
  • Harmonogram wyłączania Wi-Fi
  • Inteligentne udostępnianie Wi-Fi: uwierzytelnianie Portal/802.1X i udostępnianie oparte na SoftGRE
Inteligentna obsługa i konserwacja:
  • Diagnostyka jakości wideo IPTV
  • eMDI
  • Wykrywanie i samoregulacja Rogue ONT
  • Emulacja połączeń, test obwodu i test pętli
  • Testowanie symulacji PPPoE/DHCP
  • Emulacja WLAN
Najważniejsze cechy:
  • terminal kliencki (ONT / ONU)
  • 4x porty Gigabit Ethernet
  • 1x port telefoniczny POTS (RJ11)
  • standard GPON
  • 1x port USB
  • transmisja bezprzewodowa WiFi w dwóch pasmach - 2,4 i 5 GHz jednocześnie
  • nowoczesny standard IEEE 802.11ac
OptiXstar EG8145X6
 
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
35 x 195 x 125 mm (bez anteny zewnętrznej i podkładek)
Waga (bez zasilacza)
Około 372 g
Temperatura pracy
0–40°C
Wilgotność pracy
5–95% RH (bez kondensacji)
Wejście zasilacza
100–240 V AC, 50/60 Hz
Zasilanie systemu
11–14 V prądu stałego, 1,5 A
Porty po stronie użytkownika
4x GE, 1x POTS, 1x USB 2.0, 2.4G/5G Wi-Fi 6
Porty po stronie sieciowej
GPON
Maks. pobór mocy
18 W
Antena
Antena zewnętrzna
Tryb instalacji
Pulpit
Port GPON
Klasa B+
Czułość odbiornika: –27 dBm do –29 dB
Przeciążenie mocy optycznej: –8 dBm
Długości fal: US 1310 nm, DS 1490 nm
Filtr blokujący długość fali (WBF) G.984.5
Elastyczne mapowanie między portem GEM i TCONT
GPON: zgodny z uwierzytelnianiem SN lub hasłem zdefiniowanym w G.984.3
Dwukierunkowy FEC
SR-DBA i NSR-DBA
Typ B (single-homing i dual-homing)
Port Ethernet
Tagi VLAN oparte na portach Ethernet i usuwanie tagów
VLAN 1:1, VLAN N:1 lub przezroczysta transmisja VLAN
QinQ VLAN
Ograniczenie liczby poznanych adresów MAC
Nauka adresów MAC
Automatyczne szybkości portów (10/100/ 1000 Mb/s)
Port POTS 
Maksymalna REN: 4
Kodowanie/dekodowanie G.711A/μ, G.729a/b i G.722
Tryb faksu T.30/T.38/G.711
DTMF
Połączenia alarmowe (z protokołem SIP)
WLAN 
IEEE 802.11 b/g/n/ax (2.4G)
IEEE 802.11 a/n/ac/ax (5G)
2x2 MIMO (2.4G)
2x2 MIMO (5G)
Antenna gain: 5 dBi
WMM/Multiple SSIDs/WPS
2.4G and 5G concurrency
Air interface rate: 574 Mbit/s (2.4G), 2.402 Gbit/s (5G)
Beamforming
Band steering
DL OFDMA
DL MU-MIMO
1024 QAM
160 MHz frequency bandwidth
WPA3
Port USB
USB 2.0
FTP-based network storage
File/Print sharing based on SAMBA
DLNA function
Power Saving
COC V7

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

BESTSELLER

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s DEMO

Producent: TP-Link

78,60 zł z VAT 63,90 zł netto

szt

Taśma izolacyjna 25m

7,20 zł z VAT 5,85 zł netto

szt

Izopropanol Cleanser IPA 100ml (Spray)

9,18 zł z VAT 7,46 zł netto

szt

Kruger&Matz Tuner cyfrowy DVB-T2 H.265 HEVC (KM0550C)

Kruger&Matz Tuner cyfrowy DVB-T2 H.265 HEVC (KM0550C)

Wejścia / Wyjścia: SCART, coaxial, HDMI (576I/P, 720I/P, 1080I/P) USB 2.0, IEC konektor (ANT IN)

Producent: Kruger&Matz

84,99 zł z VAT 69,10 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link TL-WA854RE

TP-Link TL-WA854RE

Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej, 300 Mb/s

Producent: TP-Link

63,90 zł z VAT 51,95 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Huawei 8 Port GPON card with C+ SFP

Huawei 8 Port GPON card with C+ SFP

8 portowa karta GPON wyposażona we wkładki. Pasuje do MA5608T oraz MA5683T

Producent: Huawei

3 782,25 zł z VAT 3 075,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei ONT EG8145V5 (GPON) SC/APC, 4x GE, 1x RJ11, WiFi

Huawei ONT EG8145V5 (GPON) SC/APC, 4x GE, 1x RJ11, WiFi

4x porty Gigabit Ethernet, 1x SC/APC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 2x porty USB, WiFi AC1200 (2,4GHz i 5GHz), IEEE 802.11ac

Producent: Huawei

220,64 zł z VAT 179,38 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator