WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Karabińczyk I-K09 9x90 mm

2,24 zł z VAT 1,82 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Karabińczyk I-K09 z uchylną sprężyną do zamykania blokady. W przemyśle telekomunikacyjnym i energetycznym stosowane są przede wszystkim do budowy sieci napowietrznych, gdzie niezbędne jest łączenie dwóch elementów zawiesi zamkniętych, np. wspornika słupowego oczkowego z uchwytem odciągowym lub przelotowym bez możliwości jego rozpięcia. Ze względu na swoją budowę, trwałość oraz wykonania zapewniającego odporność na ciężkie warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV, można je stosować w wielu branżach i przemysłach.

Karabińczyki wykorzystuje się m.in. jako element łączny do lin włókienniczych, stalowych i łańcuchów. Stosowane są głównie w przemyśle budowniczym, żeglarstwie i sportach wspinaczkowych.
 
Najważniejsze cechy:
  • zwarta i kompaktowa budowa
  • wykonane ze stali C15, ocynkowanej elektrolitycznie wysokiej jakości i odporności mechanicznej oraz warunki atmosferyczne, odporne na UV
  • wytrzymałość mechaniczna: 2,5kN
  • beznarzędziowy montaż zapewnia szybką i sprawną instalację
 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

36,16 zł z VAT 29,40 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1.5m (szary)

2,45 zł z VAT 1,99 zł netto

szt

Taśma izolacyjna

3,57 zł z VAT 2,90 zł netto

szt

Zasilacz buforowy SCP-50-24

Zasilacz buforowy SCP-50-24

Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 50W i napięciu wyjściowym 27,6V/1,8A

Producent: Mean Well

119,80 zł z VAT 97,40 zł netto

szt

Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 6mm, 50m, żółty

362,85 zł z VAT 295,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti 10Gbps SFP+ Direct Attach Cable, 1m (UACC-DAC-SFP10-1M)

NOWOŚĆ

Ubiquiti 10Gbps SFP+ Direct Attach Cable, 1m (UACC-DAC-SFP10-1M)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 1m

Producent: Ubiquiti

69,45 zł z VAT 56,46 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator