WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

4,28 zł z VAT 3,48 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

21,06 zł z VAT 17,12 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

8,61 zł z VAT 7,00 zł netto

szt

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

24-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 1U

Producent: brak danych

97,17 zł z VAT 79,00 zł netto

szt

Option Media Konwerter MC111

Option Media Konwerter MC111

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: Option

121,07 zł z VAT 98,43 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

9,63 zł z VAT 7,83 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/UPC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

5,36 zł z VAT 4,36 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, MM OM2, 1m

4,96 zł z VAT 4,03 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator