WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

4,23 zł z VAT 3,44 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 1m (czarny)

1,85 zł z VAT 1,50 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (fioletowy)

1,85 zł z VAT 1,50 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

96,60 zł z VAT 78,54 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

24,08 zł z VAT 19,58 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

8 gigabitowych portów PoE, 802.3af/at

Producent: MikroTik

651,14 zł z VAT 529,38 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/UPC, MM OM2, 2m

6,52 zł z VAT 5,30 zł netto

szt

Pigtail LC/APC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

5,52 zł z VAT 4,49 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator