WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

3,28 zł z VAT 2,67 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 4x9/125 ITU-T G.657A2

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 4x9/125 ITU-T G.657A2

Uniwersalny płaski przewód abonencki (zewnętrzno-wewnętrzny) do zastosowania w systemach FTTx, 2x pręt ARP

Producent: Optix

1,98 zł z VAT 1,61 zł netto

szt

Ubiquiti (ES-48-Lite) EdgeSwitch 48, Lite Non-POE

2 030,52 zł z VAT 1 650,83 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

24,13 zł z VAT 19,62 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

3,52 zł z VAT 2,86 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

5,63 zł z VAT 4,58 zł netto

szt

Pigtail ST/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

8,08 zł z VAT 6,57 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator