WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

2,94 zł z VAT 2,39 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

4,21 zł z VAT 3,42 zł netto

szt

Ubiquiti (ES-48-Lite) EdgeSwitch 48, Lite Non-POE

1 754,42 zł z VAT 1 426,36 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (szary)

1,64 zł z VAT 1,33 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

7,02 zł z VAT 5,71 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

3,10 zł z VAT 2,52 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/UPC, MM OM3, 2m

6,42 zł z VAT 5,22 zł netto

szt

Pigtail ST/UPC, MM OM3, 2m

9,09 zł z VAT 7,39 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator