WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

3,28 zł z VAT 2,67 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 1m (zielony)

2,34 zł z VAT 1,90 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+PC

MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+PC

Model wycofany z produkcji, następca: CCR1009-7G-1C-1S+ oraz CCR2004-16G-2S+PC

Producent: MikroTik

2 394,71 zł z VAT 1 946,92 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik LHG XL 2 (RBLHG-2nD-XL)

MikroTik LHG XL 2 (RBLHG-2nD-XL)

Zintegrowana antena na dłuższe dystanse; dual chain, zysk 21dBi, 2.4GHz, klient/punkt-punkt

Producent: MikroTik

347,52 zł z VAT 282,54 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, 12 kolorów

52,94 zł z VAT 43,04 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 1m

5,66 zł z VAT 4,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator