WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

Producent: Opto

19,83 zł z VAT 16,12 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 1m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 1m

9,82 zł z VAT 7,98 zł netto

szt

Ubiquiti (NBE-M5-16) NanoBeam M5 16dBi 5GHz MIMO

259,64 zł z VAT 211,09 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

8 gigabitowych portów PoE, 802.3af/at

Producent: MikroTik

654,36 zł z VAT 532,00 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex, wysuwana

119,31 zł z VAT 97,00 zł netto

szt

RouterBoard hEX S (RB760iGS)

RouterBoard hEX S (RB760iGS)

W komplecie zasilacz DEMO 5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB

Producent: MikroTik

251,28 zł z VAT 204,29 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 150m

544,05 zł z VAT 442,32 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 140m G657A2

135,79 zł z VAT 110,40 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator