WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

Producent: Opto

19,88 zł z VAT 16,16 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 1m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 5m

20,52 zł z VAT 16,68 zł netto

szt

Ubiquiti (NBE-M5-16) NanoBeam M5 16dBi 5GHz MIMO

261,69 zł z VAT 212,76 zł netto

szt

Tacka światłowodowa na 24 spawy

17,10 zł z VAT 13,90 zł netto

szt

MikroTik SXTsq Lite2 (RBSXTsq2nD)

139,19 zł z VAT 113,16 zł netto

szt

Ubiquiti (ER-12) EdgeRouter 12

Ubiquiti (ER-12) EdgeRouter 12

10x portów gigabitowych Ethernet i 2x sloty SFP, 1x port konsolowy RJ-45, 1x port USB 3.0, czterordzeniowy procesor MIPS64 o taktowaniu 1 GHz, 1GB pamięci RAM DDR3, 4GB pamięci wbudowanej.

Producent: Ubiquiti Networks

1 038,14 zł z VAT 844,02 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 50m G657A2

62,73 zł z VAT 51,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 0,5m

16,25 zł z VAT 13,21 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator