WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

Producent: Opto

20,32 zł z VAT 16,52 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 1m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 0,5m

17,80 zł z VAT 14,47 zł netto

szt

Ubiquiti (NBE-M5-16) NanoBeam M5 16dBi 5GHz MIMO

269,59 zł z VAT 219,18 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link TL-R600VPN

TP-Link TL-R600VPN

Gigabitowy router VPN SafeStream

Producent: TP-Link

228,78 zł z VAT 186,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link TL-SM311LS

TP-Link TL-SM311LS

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

szt

12x Pigtail LC/UPC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

56,14 zł z VAT 45,64 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 5m

20,98 zł z VAT 17,06 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 20m

46,56 zł z VAT 37,85 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator