WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP 1.25G RJ45 (1000) RJ01, 100m

Producent: Option

68,84 zł z VAT 55,97 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Wkładka kompatybilna jest z większością portów SFP Gigabitowych w dostępnych urządzeniach sieciowych.
Moduł może być stosowany jako zamiennik:
  • Cisco GLC-T
  • 3Com 3CSFP93
  • Huawei SFP-1000BASE-T
  • Nortel AA1419043
  • Foundry E1MG-TX
  • Enterasys MGBIC-02
  • Juniper JX-SFP-1GE-T
  • Edge-Core ET4201-RJ45
  • D-Link DGS-712
  • Alcatel SFP-GIG-T
  • RIVERSTONE SFPGE-12
  • ALLIED AT-SPTX
  • AVAYA700283872-AV
  • HPJ8177B
  • PacketFront SFP-1000BASE-TX
  • Blackbox LBG200C-T
  • ZTESFP-GE-RJ45
  • Linksys MGBT1
  • Planet MGB-GT
  • ZyXEL Copper SFP
  • H3C SFP-GE-T
  • Telco BTI-MGBIC-GTX
  • ZTE SFP-GE-S80K
  • SMC SMCBGZLCX1
  • MiLan MIL-SFP-ZX70
  • Telco BTI-MGBIC-GLX-LC
  • Planet MGB-L70
  • TrendNET TEG-MGBS10
Port
SFP1000BASE-T 1Gbps RJ-45
Zasięg portu
100m
Okablowanie portu
UTP/STP kat. 5
Typ modułu
SFP
Okres gwarancji
36 miesięcy

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie

19,53 zł z VAT 15,88 zł netto

szt

Źródło światła, wizualny lokalizator uszkodzeń, moc 10mW (do 10 km)

Źródło światła, wizualny lokalizator uszkodzeń, moc 10mW (do 10 km)

Moc wyjściowa: ≥10mW, zasięg działania: 8~10km, długość fali światła: 650nm

102,40 zł z VAT 83,25 zł netto

szt

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

TP-Link Tapo C225

TP-Link Tapo C225 obrotowa kamera Wi-Fi ze Sztuczną Inteligencją do monitoringu domowego

Obrotowa kamera Wi-Fi ze Sztuczną Inteligencją do monitoringu domowego

Producent: TP-Link

254,61 zł z VAT 207,00 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,49 zł z VAT 2,84 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Port ethernet z autonegocjacją

Producent: Option

62,94 zł z VAT 51,17 zł netto

szt

MikroTik SFP S+RJ10

MikroTik SFP S+RJ10

Przepustowości do 10 Gb/s, maksymalny zasięg połączenia do 30m

Producent: MikroTik

242,94 zł z VAT 197,51 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator