WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

PROMOCJA 14,64 zł z VAT 22,03 zł 11,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

Najważniejsze cechy:
  • Średnica zewnętrzna osłonki przed obkurczeniem: 3,0 mm
  • Średnica zewnętrzna osłonki po obkurczeniu: 2,3 mm +/- 0,2mm
  • Średnica otworu osłonki przed obkurczeniem: 1,8 mm
  • Średnica drucika wzmacniającego: 1,6 mm
  • Minimalna temperatura obkurczania: 110 °C
  • Maksymalny czas obkurczania: 60 sekund

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

11,96 zł z VAT 9,72 zł netto

szt

Akumulator MW 7,2-12

Akumulator MW 7,2-12

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-7,2Ah o wym. 151 x 65 x 99 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 187 (T1)

Producent: MW Power

86,35 zł z VAT 70,20 zł netto

szt

MikroTik mANTBox 15s (RB921GS-5HPacD-15S)

MikroTik mANTBox 15s (RB921GS-5HPacD-15S)

5GHz, szerokość wiązki 120 stopni, antena 15dBi, procesor 720MHz, 128MB pamięci RAM, 1x SFP, 1x gigabitowy port Ethernet, PoE

Producent: MikroTik

620,18 zł z VAT 504,21 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 50m G657A2

79,15 zł z VAT 64,35 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (LAP-GPS) LiteAP GPS

Ubiquiti (LAP-GPS) LiteAP GPS

Kompletny system radiowy z GPS przeznaczony na pasmo 5GHz.

Producent: Ubiquiti Networks

484,18 zł z VAT 393,64 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

22,03 zł z VAT 17,91 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator