WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

20,57 zł z VAT 16,72 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

Najważniejsze cechy:
  • Średnica zewnętrzna osłonki przed obkurczeniem: 3,0 mm
  • Średnica zewnętrzna osłonki po obkurczeniu: 2,3 mm +/- 0,2mm
  • Średnica otworu osłonki przed obkurczeniem: 1,8 mm
  • Średnica drucika wzmacniającego: 1,6 mm
  • Minimalna temperatura obkurczania: 110 °C
  • Maksymalny czas obkurczania: 60 sekund

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link MC100CM

TP-Link MC100CM

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 2km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

103,87 zł z VAT 84,45 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

17,02 zł z VAT 13,84 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 6U, 350mm, drzwi metalowe, szara

Szafa wisząca 19" 6U, 350mm, drzwi metalowe, szara

Szafa wisząca 6U 19", 320x545x350 mm (wys,szer,gł), drzwi metalowe

Producent: StalFlex

173,00 zł z VAT 140,65 zł netto

szt

RouterBoard RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

RouterBoard RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, PoE out na 10 porcie, 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5. Wersja przystosowane do montażu w szafach RACK DEMO

Producent: MikroTik

426,74 zł z VAT 346,94 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

95,35 zł z VAT 77,52 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

20,57 zł z VAT 16,72 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator