WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

PROMOCJA 15,87 zł z VAT 21,87 zł 12,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

Najważniejsze cechy:
  • Średnica zewnętrzna osłonki przed obkurczeniem: 3,0 mm
  • Średnica zewnętrzna osłonki po obkurczeniu: 2,3 mm +/- 0,2mm
  • Średnica otworu osłonki przed obkurczeniem: 1,8 mm
  • Średnica drucika wzmacniającego: 1,6 mm
  • Minimalna temperatura obkurczania: 110 °C
  • Maksymalny czas obkurczania: 60 sekund

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SM311LS

TP-Link TL-SM311LS

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

61,38 zł z VAT 49,90 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

5 slotów SFP, 1 slot Combo (Ethernet / SFP), procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

224,22 zł z VAT 182,29 zł netto

szt

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Moc wyjściowa: ≥10mW, zasięg działania: 8~10km, długość fali światła: 650nm

Producent: TriBrer

126,69 zł z VAT 103,00 zł netto

szt

Wspornik słupowy CASH

8,49 zł z VAT 6,90 zł netto

szt

Światłowód doziemny ZTT 2J DAC, jednotubowy, śr. 5.3 mm, G.657A1

Światłowód doziemny ZTT 2J DAC, jednotubowy, śr. 5.3 mm, G.657A1

Kabel światłowodowy doziemny DAC z powłoką PP, klasą reakcji na ogień Fca, 2 włókna SM 9/125

Producent: ZTT

0,96 zł z VAT 0,78 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

21,87 zł z VAT 17,78 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator