WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

4,05 zł z VAT 6,14 zł 3,29 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 3m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,05 zł z VAT 6,49 zł 3,29 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, MM OM2, 1m

4,45 zł z VAT 3,62 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM1, 1m

5,17 zł z VAT 4,20 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 1m

5,30 zł z VAT 4,31 zł netto

szt