WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

3,68 zł z VAT 5,50 zł 2,99 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 3m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

3,68 zł z VAT 5,79 zł 2,99 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM1, 1m

4,60 zł z VAT 3,74 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 1m

4,72 zł z VAT 3,84 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, MM OM2, 1m

4,96 zł z VAT 4,03 zł netto

szt