WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

3,68 zł z VAT 5,41 zł 2,99 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 3m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

3,68 zł z VAT 5,73 zł 2,99 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM1, 1m

4,55 zł z VAT 3,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 1m

4,67 zł z VAT 3,80 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, MM OM2, 1m

4,90 zł z VAT 3,98 zł netto

szt