WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

3,68 zł z VAT 5,36 zł 2,99 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 3m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

3,68 zł z VAT 5,68 zł 2,99 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM1, 1m

4,50 zł z VAT 3,66 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 1m

4,62 zł z VAT 3,76 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, MM OM2, 1m

4,85 zł z VAT 3,94 zł netto

szt