WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

4,05 zł z VAT 6,27 zł 3,29 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 3m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,05 zł z VAT 6,63 zł 3,29 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, MM OM2, 1m

4,54 zł z VAT 3,69 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM1, 1m

5,26 zł z VAT 4,28 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 1m

5,42 zł z VAT 4,41 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, MM OM3, 1m

5,45 zł z VAT 4,43 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM3, 1m

5,45 zł z VAT 4,43 zł netto

szt