WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

4,05 zł z VAT 6,90 zł 3,29 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 3m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,05 zł z VAT 7,31 zł 3,29 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, MM OM2, 1m

5,01 zł z VAT 4,07 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM1, 1m

5,81 zł z VAT 4,72 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 1m

5,97 zł z VAT 4,85 zł netto

szt