WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail FC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

4,75 zł z VAT 3,86 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Pigtail FC/UPC, SM, 1m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

32,55 zł z VAT 26,46 zł netto

szt

Pigtail FC/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

5,33 zł z VAT 4,33 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

32,55 zł z VAT 26,46 zł netto

szt

MikroTik SXT LTE6 kit (RBSXTR&R11e-LTE6)

MikroTik SXT LTE6 kit (RBSXTR&R11e-LTE6)

SXT z LTE kat.6, 2G/3G/4G/LTE CPE, antena o zysku 9dBi, 2x porty Ethernet, 2x sloty miniSIM, procesor 650MHz, 64MB pamięci RAM, PoE, PSU, RouterOS L3, agregacja pasm.

Producent: MikroTik

645,00 zł z VAT 524,39 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S)

MikroTik RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S)

5x gigabitowych portów (4x porty PoE), 1x gigabitowy port SFP

Producent: MikroTik

213,18 zł z VAT 173,32 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/APC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

6,32 zł z VAT 5,14 zł netto

szt

Pigtail ST/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

6,41 zł z VAT 5,21 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator