WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail FC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

5,61 zł z VAT 4,56 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Pigtail FC/UPC, SM, 1m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S)

MikroTik RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S)

5x gigabitowych portów (4x porty PoE), 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

296,31 zł z VAT 240,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

51,64 zł z VAT 41,98 zł netto

szt

MikroTik SXT LTE kit (RBSXTR&R11e-LTE)

MikroTik SXT LTE kit (RBSXTR&R11e-LTE)

SXT 2G/3G/4G/LTE CPE, antena o zysku 9dBi, 2x porty Ethernet, 2x sloty miniSIM, procesor 650MHz, 64MB pamięci RAM, PoE, PSU, RouterOS L3

Producent: MikroTik

703,56 zł z VAT 572,00 zł netto

szt

MikroTik LHG LTE kit (RBLHGR&R11e-LTE)

MikroTik LHG LTE kit (RBLHGR&R11e-LTE)

LHG obsługujące pasma 2G, 3G, 4G, LTE. Posiada zintegrowaną antenę o zysku energetycznym 17 dBi.

Producent: MikroTik

871,95 zł z VAT 708,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Pigtail FC/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

6,27 zł z VAT 5,10 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/APC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

3,97 zł z VAT 3,23 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, MM OM2, 1m

5,04 zł z VAT 4,10 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator