WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

3,96 zł z VAT 3,22 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Pigtail SC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti NanoStation Loco M5 (LocoM5)

Ubiquiti NanoStation Loco M5 (LocoM5)

Dwupolaryzacyjna antena o zysku 13dBi na pasmo 5GHz. Pracuje w standardzie MIMO pozwalającym na zestawianie bardziej wydajnych linków do 150 Mb/s na odległość do 10 km. DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

268,56 zł z VAT 218,34 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

84,32 zł z VAT 68,55 zł netto

szt

ExtraLink 12F Cable (FRP indoor/ outdoor)

1,44 zł z VAT 1,17 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

4,40 zł z VAT 3,58 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,28 zł z VAT 3,48 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator