WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

3,68 zł z VAT 2,99 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Pigtail SC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

1,08 zł z VAT 0,88 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

2,19 zł z VAT 1,78 zł netto

szt

TP-Link TL-WA850RE

TP-Link TL-WA850RE

Wzmacniacz sygnału bezprzewodowego przeznaczony jest do zwiększenia zasięgu i siły sygnału istniejącej sieci bezprzewodowej. Wersja z portem LAN.

Producent: TP-Link

84,87 zł z VAT 69,00 zł netto

szt

Zasilacz buforowy PMU-27V155WCCA 27.6V

Zasilacz buforowy PMU-27V155WCCA 27.6V

Zasilacz buforowy Delta 27.6V.

Producent: Delta Electronics

141,45 zł z VAT 115,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Uchwyt masztu 5

Uchwyt masztu 5

W komplecie 2 cybanty

24,35 zł z VAT 19,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

12x Pigtail SC/UPC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

64,23 zł z VAT 52,22 zł netto

szt

Pigtail LC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

4,22 zł z VAT 3,43 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator