WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

3,46 zł z VAT 2,81 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Pigtail SC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zaciskarka złączy RJ-45 HT-L2182R

Zaciskarka złączy RJ-45 HT-L2182R

"Wyczynowa" zaciskarka z najwyższej półki

Producent: Hanlong

138,50 zł z VAT 112,60 zł netto

szt

Sektor Tornado Pro 18 SH

WYPRZEDAŻ

Sektor Tornado Pro 18 SH

Antena sektorowa 18 dBi dla pasma 5 GHz z polaryzacją poziomą zakończona złączem N/ż

Producent: City Media

121,77 zł z VAT 221,40 zł 99,00 zł netto

szt

Akumulator MWS 7,2-12

Akumulator MWS 7,2-12

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-7,2Ah o wym. 151 x 65 x 99 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 187 (T1)

Producent: MW Power

53,75 zł z VAT 43,70 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

100,23 zł z VAT 81,49 zł netto

szt

Huawei ONT HG8010H (GPON/EPON)

Huawei ONT HG8010H (GPON/EPON)

1x port Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/UPC

Producent: Huawei

92,25 zł z VAT 75,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/UPC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

4,05 zł z VAT 6,52 zł 3,29 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

5,36 zł z VAT 4,36 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator