WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/APC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

4,38 zł z VAT 3,56 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

1,72 zł z VAT 1,40 zł netto

szt

Opaska zaciskowa czarna 2.5mm x 20cm

Opaska zaciskowa czarna 2.5mm x 20cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

5,66 zł z VAT 4,60 zł netto

szt

Maszt sat balkonowy boczny 40 lewy

25,52 zł z VAT 20,75 zł netto

szt

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

21,06 zł z VAT 17,12 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/UPC, MM OM1, 1m

6,21 zł z VAT 5,05 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,28 zł z VAT 3,48 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator