WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/APC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

4,37 zł z VAT 3,55 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt kablowy KO4, na przewód okrągły ø 4 mm

6,15 zł z VAT 5,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Opaska zaciskowa czarna 2.5mm x 20cm

Opaska zaciskowa czarna 2.5mm x 20cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

6,10 zł z VAT 4,96 zł netto

szt

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science

24,71 zł z VAT 20,09 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

8,93 zł z VAT 7,26 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/UPC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

3,68 zł z VAT 5,44 zł 2,99 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

5,12 zł z VAT 4,16 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator