WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

Producent: Opto

8,19 zł z VAT 6,66 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1270, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1270, DDM

(WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

146,71 zł z VAT 119,28 zł netto

szt

Patch panel UTP 10" kat.5e, 12 portów

Patch panel UTP 10" kat.5e, 12 portów

12-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5 o wysokości 1U do szaf 10"

51,60 zł z VAT 41,95 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link TL-SG2210MP

TP-Link TL-SG2210MP

Przełącznik Smart, 8x gigabitowych portów PoE+, 2 sloty SFP, budżet mocy PoE+ 150 W

Producent: TP-Link

750,30 zł z VAT 610,00 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 40m G657A2

60,52 zł z VAT 49,20 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

3,43 zł z VAT 2,79 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 40m

132,42 zł z VAT 107,66 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m

16,89 zł z VAT 13,73 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator