WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

Producent: Opto

9,05 zł z VAT 7,36 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz PoE 48V 0.5A (ESD)

Zasilacz PoE 48V 0.5A (ESD)

Earth grounding/ESD protection

Producent: brak danych

34,50 zł z VAT 28,05 zł netto

szt

MikroTik Metal 52 ac (RBMetalG-52SHPacn)

MikroTik Metal 52 ac (RBMetalG-52SHPacn)

2.4/5GHz (punkt dostępowy, połączenia punkt-punk, urządzenie klienckie), standard AC, zintegrowane anteny dookólne o zysku 6dBi / 8dBi (2,4 GHz / 5 GHz), złącze N męskie

Producent: MikroTik

440,22 zł z VAT 357,90 zł netto

szt

Koszulka T-Shirt MikroTik XL (MTTS-XL)

26,04 zł z VAT 21,17 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

737,23 zł z VAT 599,37 zł netto

szt

Mercusys MW305R

Mercusys MW305R

Bezprzewodowy router WiFi pracujący w paśmie 2,4 GHz, wyposażony w 4 porty fast Ethernet i trzy zewnętrzne anteny dookólne o zysku 5 dBi.

Producent: Mercusys

43,60 zł z VAT 35,45 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

34,64 zł z VAT 28,16 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 60m G657A2

72,32 zł z VAT 58,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator