WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

Producent: Opto

9,13 zł z VAT 7,42 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Rozdzielacz LAN RJ-45 na 2xRJ-45 ekranowany

19,68 zł z VAT 16,00 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-04F

13,85 zł z VAT 11,26 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC kasetkowy (casette)

38,04 zł z VAT 30,93 zł netto

szt

Tenda TX3

BESTSELLER

Tenda TX3

Dwupasmowy, gigabitowy router WiFi 6 AX1800

Producent: Tenda

245,00 zł z VAT 199,19 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 7m

32,23 zł z VAT 26,20 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m G657A2

27,13 zł z VAT 22,06 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator