WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m

Producent: Opto

72,85 zł z VAT 59,23 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 50m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz PoE 24V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz PoE 24V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz przeznaczony do RB433/333

22,14 zł z VAT 18,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m

207,85 zł z VAT 168,98 zł netto

szt

MikroTik Metal 52 ac (RBMetalG-52SHPacn)

MikroTik Metal 52 ac (RBMetalG-52SHPacn)

2.4/5GHz (punkt dostępowy, połączenia punkt-punk, urządzenie klienckie), standard AC, zintegrowane anteny dookólne o zysku 6dBi / 8dBi (2,4 GHz / 5 GHz), złącze N męskie

Producent: MikroTik

432,36 zł z VAT 351,51 zł netto

szt

MikroTik wAP 60G AP (RBwAPG-60ad-A)

MikroTik wAP 60G AP (RBwAPG-60ad-A)

Punkt dostępowy, licencja L4, szerokość wiązki głównej 60°.

Producent: MikroTik

468,81 zł z VAT 381,15 zł netto

szt

MikroTik LHG 60G (RBLHGG-60ad)

MikroTik LHG 60G (RBLHGG-60ad)

Bezprzewodowy model z serii LHG, pracujący w paśmie 60 GHz, zgodny ze standardem IEEE 802.11ad wykorzystywany jako urządzenie klienckie lub w połączeniach punkt-punkt. Służy do połączeń na długich dystansach.

Producent: MikroTik

547,47 zł z VAT 445,10 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 10m G657B3 Ghost (przeźroczysty)

NOWOŚĆ!

27,56 zł z VAT 22,41 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

29,27 zł z VAT 23,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator