WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m

Producent: Opto

80,17 zł z VAT 65,18 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 50m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (czarny)

1,66 zł z VAT 1,35 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

32,16 zł z VAT 26,15 zł netto

szt

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 7m (szary)

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 7m (szary)

Patchcord podwójnie ekranowany

16,69 zł z VAT 13,57 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (zielony)

1,66 zł z VAT 1,35 zł netto

szt

Ubiquiti (EP-R6) EdgePoint R6 outdoor PoE router, 5x Gigabit, 1x SFP

511,62 zł z VAT 415,95 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

36,67 zł z VAT 29,81 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 5m

36,67 zł z VAT 29,81 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator