WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m

Producent: Opto

72,64 zł z VAT 59,06 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 50m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

83,12 zł z VAT 67,58 zł netto

szt

Akumulator MWL 18-12 Long Life

Akumulator MWL 18-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-18Ah o wym. 181 x 76 x 167 mm.
Terminal / złącze: śruba z góry M5 (T13)

Producent: MW Power

151,29 zł z VAT 123,00 zł netto

szt

MikroTik OmniTIK 5 PoE ac (RBOmniTikPG-5HacD)

MikroTik OmniTIK 5 PoE ac (RBOmniTikPG-5HacD)

praca w paśmie 5 GHz, dwie wbudowane anteny dookólne o zysku 7,5 dBi, 2x2 MIMO, standard 802.11a/n/ac, 31 dBm, 5 gigabitowych portów Ethernet, port USB, PoE output

Producent: MikroTik

467,60 zł z VAT 380,16 zł netto

szt

MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

Bezprzewodowy link pracujący w paśmie 60 GHz o przepustowości do 2 Gb/s i maksymalnym zasięgu transmisji 1500 metrów.

Producent: MikroTik

1 091,06 zł z VAT 887,04 zł netto

szt

MikroTik LHG 60G (RBLHGG-60ad)

MikroTik LHG 60G (RBLHGG-60ad)

Bezprzewodowy model z serii LHG, pracujący w paśmie 60 GHz, zgodny ze standardem IEEE 802.11ad wykorzystywany jako urządzenie klienckie lub w połączeniach punkt-punkt. Służy do połączeń na długich dystansach.

Producent: MikroTik

546,05 zł z VAT 443,94 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m G657A2

27,31 zł z VAT 22,20 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 5m

31,25 zł z VAT 25,41 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator