WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m

Producent: Opto

74,37 zł z VAT 60,46 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 50m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz buforowy HPSB5524C 27,6V/5A/2x17Ah

317,17 zł z VAT 257,86 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

85,08 zł z VAT 69,17 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (żółty)

1,44 zł z VAT 1,17 zł netto

szt

MikroTik LHG 60G (RBLHGG-60ad)

MikroTik LHG 60G (RBLHGG-60ad)

Bezprzewodowy model z serii LHG, pracujący w paśmie 60 GHz, zgodny ze standardem IEEE 802.11ad wykorzystywany jako urządzenie klienckie lub w połączeniach punkt-punkt. Służy do połączeń na długich dystansach.

Producent: MikroTik

558,84 zł z VAT 454,34 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 0,5m

21,65 zł z VAT 17,60 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 20m

52,21 zł z VAT 42,45 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator