WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

18,18 zł z VAT 14,78 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Opaska zaciskowa biała 2.5mm x 10cm

Opaska zaciskowa biała 2.5mm x 10cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

2,46 zł z VAT 2,00 zł netto

szt

Kabel zasilający 1.2m (koniczynka)

9,23 zł z VAT 7,50 zł netto

szt

Signamax 065-77BSM

Signamax 065-77BSM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km

Producent: Signamax

97,17 zł z VAT 79,00 zł netto

szt

Ubiquiti (TC-CON) TOUGHCable Connectors

Ubiquiti (TC-CON) TOUGHCable Connectors

Ubiquiti ToughCable Connector - oryginalny Wtyk RJ45 do kabli Ethernet, produkcji Ubiquiti.

Producent: Ubiquiti Networks

2,41 zł z VAT 1,96 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m G657A2

22,44 zł z VAT 18,24 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 0,5m

21,22 zł z VAT 17,25 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator