WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

16,69 zł z VAT 13,57 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik hEX S (RB760iGS)

MikroTik hEX S (RB760iGS)

5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB. W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

301,39 zł z VAT 245,03 zł netto

szt

Rozdzielacz LAN RJ-45 na 2xRJ-45 ekranowany

19,68 zł z VAT 16,00 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 1m (niebieski)

3,10 zł z VAT 2,52 zł netto

szt

Ubiquiti airMAX NanoStation M2 loco (LocoM2)

Ubiquiti airMAX NanoStation M2 loco (LocoM2)

Dwupolaryzacyjna antena o zysku 8,5dBi na pasmo 2,4GHz. Pracuje w standardzie MIMO pozwalającym na zestawianie bardziej wydajnych linków do 150 Mb/s na odległość do 5 km. DEMO.

Producent: Ubiquiti

206,70 zł z VAT 168,05 zł netto

szt

Adapter PoE 4p w obudowie

54,99 zł z VAT 44,71 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

30,18 zł z VAT 24,54 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

24,42 zł z VAT 19,85 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator