WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

17,86 zł z VAT 14,52 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz PoE 24V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz PoE 24V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz przeznaczony do RB433/333

Producent: brak danych

23,14 zł z VAT 18,81 zł netto

szt

TP-Link TL-SM311LM

TP-Link TL-SM311LM

1000Base-SX (850nm), MM LC, 550m

Producent: TP-Link

67,65 zł z VAT 55,00 zł netto

szt

Przewód UTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA zewnętrzny, żelowany

Przewód UTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA zewnętrzny, żelowany

Kabel odporny na promieniowanie UV z dodatkową ochroną żelową.

Producent: Maxcable

199,26 zł z VAT 162,00 zł netto

szt

Ubiquiti (NBE-M5-16) NanoBeam M5 16dBi 5GHz MIMO

259,64 zł z VAT 211,09 zł netto

szt

39,36 zł z VAT 32,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 7m

26,17 zł z VAT 21,28 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 5m

33,58 zł z VAT 27,30 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator