WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

17,71 zł z VAT 14,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (TC-Pro) Przewód FTP TOUGHCable Pro, kat 5e, 305m, zewnętrzny

Ubiquiti (TC-Pro) Przewód FTP TOUGHCable Pro, kat 5e, 305m, zewnętrzny

TOUGHCablePRO ekranowany kabel Ethernet (CAT5e) klasy przemysłowej. Poziom ochrony: L1.

Producent: Ubiquiti Networks

562,06 zł z VAT 456,96 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

8,71 zł z VAT 7,08 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

3,21 zł z VAT 2,61 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM

104,34 zł z VAT 84,83 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P5112 (12/24)

9,18 zł z VAT 7,46 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

21,06 zł z VAT 17,12 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 20m

50,07 zł z VAT 40,71 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator