WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

17,56 zł z VAT 14,28 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 30m

126,47 zł z VAT 102,82 zł netto

szt

MikroTik hEX (RB750Gr3)

MikroTik hEX (RB750Gr3)

5x LAN, 256MB SD-RAM i 16MB FLASH, USB, microSD
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

229,31 zł z VAT 186,43 zł netto

szt

Opaska zaciskowa czarna 4.8mm x 38cm

27,00 zł z VAT 21,95 zł netto

szt

Gumowa osłona wtyku RJ-45, czerwona

0,20 zł z VAT 0,16 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

11,37 zł z VAT 9,24 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 3m

22,13 zł z VAT 17,99 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 15m

16,36 zł z VAT 13,30 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator