WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

20,11 zł z VAT 16,35 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

26,74 zł z VAT 21,74 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (R5AC-Lite) Rocket 5AC, PTP Lite

Ubiquiti (R5AC-Lite) Rocket 5AC, PTP Lite

Urządzenie pracujące w standardzie 802.11ac

Producent: Ubiquiti Networks

541,89 zł z VAT 440,56 zł netto

szt

Zaciskarka złączy RJ-45/RJ-12/RJ-11/RJ-9 CT-5684R

BESTSELLER

Zaciskarka złączy RJ-45/RJ-12/RJ-11/RJ-9 CT-5684R

Zaciska wszystkie rodzaje wtyków: linka, drut, ekranowane, nieekranowane, krótkie, długie.

30,81 zł z VAT 25,05 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,36 zł z VAT 2,73 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 3m

28,75 zł z VAT 23,37 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 20m

25,26 zł z VAT 20,54 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator