WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

20,30 zł z VAT 16,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Obejma krzyżująca maszty

19,56 zł z VAT 15,90 zł netto

szt

Przetwornica obniżająca napięcie 24V/12V 4A

Przetwornica obniżająca napięcie 24V/12V 4A

Idealna do zasilania urządzeń 12V długim kablem z zasilacza 24V lub np. zasilacza buforowego

Producent: Cablemedia

51,66 zł z VAT 42,00 zł netto

szt

Odsadzenie masztu (2 szt.)

24,60 zł z VAT 20,00 zł netto

szt

Przewód UTP NetSet zewnętrzny, kat.5e, 305m

Przewód UTP NetSet zewnętrzny, kat.5e, 305m

Najwyższej jakości zewnętrzna skrętka komputerowa

Producent: NetSet

351,78 zł z VAT 286,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

8,49 zł z VAT 6,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m

23,09 zł z VAT 18,77 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 30m

50,42 zł z VAT 40,99 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator