WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

19,24 zł z VAT 15,64 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Maszt sat balkonowy boczny 40 prawy

25,83 zł z VAT 21,00 zł netto

szt

Przewód UTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA zewnętrzny, żelowany

Przewód UTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA zewnętrzny, żelowany

Kabel odporny na promieniowanie UV z dodatkową ochroną żelową.

Producent: Maxcable

216,48 zł z VAT 176,00 zł netto

szt

Gniazdo DC 5,5/2,1 z szybkozłączem

3,08 zł z VAT 2,50 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM

2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 24x sloty 10 Gb/s SFP+, USB, port konsolowy RJ45, Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

1 756,58 zł z VAT 1 428,11 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

19,85 zł z VAT 16,14 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 5m

27,07 zł z VAT 22,01 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator