WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

20,57 zł z VAT 16,72 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Obejma łącząca maszty

9,10 zł z VAT 7,40 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 2m (szary)

3,63 zł z VAT 2,95 zł netto

szt

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m

355,47 zł z VAT 289,00 zł netto

szt

Pigtail MMCX - N/m kątowy (20 cm)

26,09 zł z VAT 21,21 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC210

Option Gigabit Media Konwerter MC210

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: Option

140,22 zł z VAT 114,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

12,34 zł z VAT 10,03 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m G657A2

21,23 zł z VAT 17,26 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator