WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

19,64 zł z VAT 15,97 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Kabel zasilający 1.8m (koniczynka)

9,23 zł z VAT 7,50 zł netto

szt

Obejma krzyżująca maszty

19,56 zł z VAT 15,90 zł netto

szt

Maszt sat balkonowy boczny 40 prawy

25,52 zł z VAT 20,75 zł netto

szt

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Kabel wykorzystywany przy budowie struktur sieciowych do montażu na zewnątrz budynków.

Producent: Seven

386,22 zł z VAT 314,00 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,5m.

Producent: brak danych

59,04 zł z VAT 48,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 2m

24,24 zł z VAT 19,71 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 20m

68,56 zł z VAT 55,74 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator