WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 0,5m

Producent: Opto

18,97 zł z VAT 15,42 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy kominowy

44,90 zł z VAT 36,50 zł netto

szt

Przyłącze Draka MRC240 5GHz N(M) - N(M), 5m

53,87 zł z VAT 43,80 zł netto

szt

Zasilacz 24V 5A dla płyt RouterBoard

Zasilacz 24V 5A dla płyt RouterBoard

Zasilacz przeznaczony do płyt RB433/RB333

Producent: brak danych

78,66 zł z VAT 63,95 zł netto

szt

RouterBoard SXT Lite5 (RBSXT5nDr2)

RouterBoard SXT Lite5 (RBSXT5nDr2)

Urządzenie typu CPE, standard 802.11 a/n 2x2 MIMO, antena o zysku 16dBi, 5GHz dual chain, procesor 600MHz
DEMO

Producent: MikroTik

201,72 zł z VAT 164,00 zł netto

szt

RouterBoard 911 Lite5 dual (RB911-5HnD)

RouterBoard 911 Lite5 dual (RB911-5HnD)

Router kliencki ze zintegrowaną kartą bezprzewodową o wysokiej mocy. 5GHz, 802.11a/n, single chain oraz 1x port ethernet.

Producent: MikroTik

146,58 zł z VAT 119,17 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m G657A2

12,62 zł z VAT 10,26 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

25,39 zł z VAT 20,64 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator