WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 0,5m

Producent: Opto

17,70 zł z VAT 14,39 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Złącze N/m zaciskane na H155, kątowe

11,54 zł z VAT 9,38 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 1m

8,56 zł z VAT 6,96 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-SM-10G) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

389,18 zł z VAT 316,41 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 45m G657B3 EasyBend

71,70 zł z VAT 58,29 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

8,39 zł z VAT 6,82 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator