WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 0,5m

Producent: Opto

17,21 zł z VAT 13,99 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Panel Standard 2,4GHz 16 dBi

Panel Standard 2,4GHz 16 dBi

Antena panelowa 16 dBi dla pasma 2,4 GHz z polaryzacją poziomą lub pionową zakończona złączem N/ż

Producent: brak danych

43,05 zł z VAT 35,00 zł netto

szt

Zasilacz 24V 5A

55,35 zł z VAT 77,82 zł 45,00 zł netto

szt

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

249,27 zł z VAT 202,66 zł netto

szt

Uchwyt kablowy 40x40

4,43 zł z VAT 3,60 zł netto

szt

TP-Link TL-SM311LS

TP-Link TL-SM311LS

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

58,45 zł z VAT 47,52 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

16,83 zł z VAT 13,68 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 15m

70,48 zł z VAT 57,30 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator