WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 0,5m

Producent: Opto

17,47 zł z VAT 14,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (AM-5G17-90) Airmax Dual Sector 5GHz 90° 17 dBi

312,69 zł z VAT 254,22 zł netto

szt

Ubiquiti (AG-HP-5G23) AirGrid M5 HP 5GHz 23 dBi

BESTSELLER

Ubiquiti (AG-HP-5G23) AirGrid M5 HP 5GHz 23 dBi

Ubiquiti AirGrid M5 High Power jest kompletnym systemem radiowym 802.11a/n MIMO 1x1 przeznaczonym na pasmo 5GHz DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

231,13 zł z VAT 187,91 zł netto

szt

Odsadzenie masztu (2 szt.)

24,60 zł z VAT 20,00 zł netto

szt

RouterBoard SXT Lite5 (RBSXT5nDr2)

RouterBoard SXT Lite5 (RBSXT5nDr2)

Urządzenie typu CPE, standard 802.11 a/n 2x2 MIMO, antena o zysku 16dBi, 5GHz dual chain, procesor 600MHz
DEMO

Producent: MikroTik

211,90 zł z VAT 172,28 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

27,07 zł z VAT 22,01 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 180m G657A2

168,26 zł z VAT 136,80 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 200m G657A2

184,50 zł z VAT 150,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator