WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 0,5m

Producent: Opto

17,40 zł z VAT 14,15 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

17,05 zł z VAT 13,86 zł netto

szt

Netprotector z PoE Rack 19" - 8 portów

227,55 zł z VAT 185,00 zł netto

szt

Uchwyt kablowy 40x40

4,43 zł z VAT 3,60 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

18,76 zł z VAT 15,25 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

24,18 zł z VAT 19,66 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator