WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

19,68 zł z VAT 16,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zaciskacz-nóż LSA/Krone HY-3141A

18,75 zł z VAT 15,24 zł netto

szt

Ubiquiti NanoStation Loco M5 (LocoM5)

Ubiquiti NanoStation Loco M5 (LocoM5)

Dwupolaryzacyjna antena o zysku 13dBi na pasmo 5GHz. Pracuje w standardzie MIMO pozwalającym na zestawianie bardziej wydajnych linków do 150 Mb/s na odległość do 10 km. DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

262,70 zł z VAT 213,58 zł netto

szt

Profesjonalny zaciskacz-nóż LSA/Krone KY66362

65,19 zł z VAT 53,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Spliter RJ12 1Wire/i2c/ DS18B20 do LK2/ K3 z przedłużaczem

27,06 zł z VAT 22,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 60m G657A2

70,85 zł z VAT 57,60 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m G657A2

22,58 zł z VAT 18,36 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator