WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

22,88 zł z VAT 18,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

19,83 zł z VAT 16,12 zł netto

szt

Profesjonalny zaciskacz-nóż LSA/Krone KY66362

65,19 zł z VAT 53,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Splitter RJ12 1Wire/i2c/ DS18B20 do LK2/ K3 z przedłużaczem

29,52 zł z VAT 24,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m G657A2

22,94 zł z VAT 18,65 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik cAP XL ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD-XL)

NOWOŚĆ!

MikroTik cAP XL ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD-XL)

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, 2 gigabitowe porty Ethernet

Producent: MikroTik

449,20 zł z VAT 365,20 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 2m

28,27 zł z VAT 22,98 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 7m

15,47 zł z VAT 12,58 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator