WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

20,00 zł z VAT 16,26 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

17,32 zł z VAT 14,08 zł netto

szt

Czujnik temperatury do LAN Kontrolera DS18B20

Czujnik temperatury do LAN Kontrolera DS18B20

Czujnik temperatury z kablem i wtyczką RJ11 do LAN kontrolera

Producent: brak danych

15,38 zł z VAT 12,50 zł netto

szt

RouterBoard RB951G-2HnD

RouterBoard RB951G-2HnD

2.4Ghz Access Point, 5x Gigabit Ethernet, USB, 600MHz CPU, 128MB RAM, karta bezprzewodowa w standardzie 802.11b/g/n oraz wbudowana antena DEMO

Producent: MikroTik

292,96 zł z VAT 238,18 zł netto

szt

Profesjonalny zaciskacz-nóż LSA/Krone KY66362

65,19 zł z VAT 53,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m G657A2

20,02 zł z VAT 16,28 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 50m G657A2

62,73 zł z VAT 51,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

19,90 zł z VAT 16,18 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator