WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 5m

Producent: Opto

23,96 zł z VAT 19,48 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

17,96 zł z VAT 14,60 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m

10,47 zł z VAT 8,51 zł netto

szt

Organizer kabli poziomy 1U, grzebieniowy

23,49 zł z VAT 19,10 zł netto

szt

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard OmniTIK

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard OmniTIK

Osłona antyzakłóceniowa do RouterBOARD Omnitik U-5HnD oraz RouterBOARD Omnitik UPA-5HnD.

73,80 zł z VAT 60,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 30m G657A2

46,49 zł z VAT 37,80 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 0,5m

21,06 zł z VAT 17,12 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator