WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 5m

Producent: Opto

29,30 zł z VAT 23,82 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m

10,91 zł z VAT 8,87 zł netto

szt

Patch panel STP 19" kat.6, 24 porty z listwą

Patch panel STP 19" kat.6, 24 porty z listwą

24-portowy ekranowany patch panel kategorii 6 o wysokości 1U

Producent: brak danych

181,17 zł z VAT 147,29 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (żółty)

1,88 zł z VAT 1,53 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem, wtyk UPS C14

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem, wtyk UPS C14

Listwa zasilająca z 9 gniazdami z wyłącznikiem przeznaczona do montażu w szafach 19" i wtykiem UPS

Producent: brak danych

62,73 zł z VAT 51,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 45m G657B3 EasyBend

86,54 zł z VAT 70,36 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

35,50 zł z VAT 28,86 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator