WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 5m

Producent: Opto

24,60 zł z VAT 20,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód FTP Maxcable, kat 5e, 305m, zewnętrzny UV

Przewód FTP Maxcable, kat 5e, 305m, zewnętrzny UV

Kabel w izolacji koloru czarnego

Producent: Maxcable

455,70 zł z VAT 370,49 zł netto

szt

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard OmniTIK

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard OmniTIK

Osłona antyzakłóceniowa do RouterBOARD Omnitik U-5HnD oraz RouterBOARD Omnitik UPA-5HnD.

91,25 zł z VAT 74,19 zł netto

szt

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (50szt.)

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (50szt.)

Zestaw elementów pozwalający na montaż urządzeń lub elementów wyposażenia w szafach 10 i 19".

Producent: brak danych

44,28 zł z VAT 36,00 zł netto

szt

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-FTP-PVC

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-FTP-PVC

Wysokiej jakości kabel ekranowany CAT5E z osłoną PVC klasa reakcji na ogień Eca box 305m.

Producent: Solarix

446,00 zł z VAT 362,60 zł netto

szt

Patchcord STP kat.6 0.25m (zielony)

2,96 zł z VAT 2,41 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 0,5m

21,49 zł z VAT 17,47 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m

22,56 zł z VAT 18,34 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator