WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 5m

Producent: Opto

23,71 zł z VAT 19,28 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SF1005D

TP-Link TL-SF1005D

Niezarządzalny 5-portowy switch Fast Ethernet

Producent: TP-Link

31,00 zł z VAT 25,20 zł netto

szt

TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SFP, pracuje ze światłowodem wielo lub jednomodowym. Port LAN bez autonegocjacji (tylko gigabit). Model MC220S posiada autonegocjację na porcie LAN.

Producent: TP-Link

67,53 zł z VAT 54,90 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

17,76 zł z VAT 14,44 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m

10,36 zł z VAT 8,42 zł netto

szt

Przewód FTP Maxcable, kat 5e, 305m, zewnętrzny UV

Przewód FTP Maxcable, kat 5e, 305m, zewnętrzny UV

Kabel w izolacji koloru czarnego

Producent: Maxcable

366,54 zł z VAT 298,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

17,77 zł z VAT 14,45 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 1m

21,86 zł z VAT 17,77 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator