WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 5m

Producent: Opto

28,14 zł z VAT 22,88 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti Rocket M5

Ubiquiti Rocket M5

Stacja bazowa 2x2 MIMO DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

404,25 zł z VAT 328,66 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science

25,24 zł z VAT 20,52 zł netto

szt

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (50szt.)

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (50szt.)

Zestaw elementów pozwalający na montaż urządzeń lub elementów wyposażenia w szafach 10 i 19".

Producent: brak danych

43,03 zł z VAT 34,98 zł netto

szt

Patchcord STP kat.6 0.25m (zielony)

3,38 zł z VAT 2,75 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 40m G657A2

66,42 zł z VAT 54,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 0,5m

24,42 zł z VAT 19,85 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator