WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (zielony)

1,64 zł z VAT 1,33 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patch Cable proste z końcówką RJ45 na kablu sieciowym UTP kat. 5e.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 24dB, 80km, TX1550, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 24dB, 80km, TX1550, DDM

1000Base-LX (1550nm), SM LC, 80km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

144,39 zł z VAT 117,39 zł netto

szt

D-Link DGS-1210-24

D-Link DGS-1210-24

Zarządzalny 24-portowy gigabitowy switch Smart z 4 portami Combo SFP

Producent: D-Link

725,10 zł z VAT 589,51 zł netto

szt

Tenda S105

Tenda S105

Niezarządzalny 5-portowy switch Fast Ethernet

Producent: Tenda

27,00 zł z VAT 21,95 zł netto

szt

Patchcord STP kat.6 1.5m (zielony)

Patchcord STP kat.6 1.5m (zielony)

Patchcord ekranowany

5,17 zł z VAT 4,20 zł netto

szt

Zaślepka otworu keystone, biała

0,59 zł z VAT 0,48 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord UTP kat.6 0.25m (szary)

2,36 zł z VAT 1,92 zł netto

szt

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 1.5m (szary)

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 1.5m (szary)

Patchcord podwójnie ekranowany

5,85 zł z VAT 4,76 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator