WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

Producent: Opto

0,91 zł z VAT 0,74 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

6,03 zł z VAT 14,17 zł 4,90 zł netto

szt

MikroTik hAP ac lite (RB952Ui-5ac2nD)

MikroTik hAP ac lite (RB952Ui-5ac2nD)

2.4/5GHz access point, 802.11ac, 5x portów Ethernet, PoE-out, USB, antena o zysku 2 dBi (5 GHz) i dwie anteny 1,5 dBi (2,4 GHz)

Producent: MikroTik

196,05 zł z VAT 159,39 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m G657A2

24,02 zł z VAT 19,53 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 15m G657B3 EasyBend

34,11 zł z VAT 27,73 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 1m G657A2

10,20 zł z VAT 8,29 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,57 zł z VAT 2,90 zł netto

szt

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

2,60 zł z VAT 2,11 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator