WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

Producent: Opto

0,84 zł z VAT 0,68 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m

10,50 zł z VAT 8,54 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa PSN 2 SC 6xDuplex

30,75 zł z VAT 25,00 zł netto

szt

Huawei ONT HG8010H (GPON/EPON)

Huawei ONT HG8010H (GPON/EPON)

1x port Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/UPC

Producent: Huawei

92,25 zł z VAT 75,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,30 zł z VAT 2,68 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX

1,27 zł z VAT 1,03 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator