WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

Producent: Opto

0,97 zł z VAT 0,79 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

Produkty Pokrewne/Powiązane

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

1,82 zł z VAT 1,48 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX (bez uszu)

1,83 zł z VAT 1,49 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX (bez uszu)

0,90 zł z VAT 0,73 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX z klapką zabezpieczającą

6,05 zł z VAT 4,92 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Szafa wisząca 19" 12U Lanberg, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 19" 12U Lanberg, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa 12U 19", 600x600x450 mm, drzwi szklane kolor czarny

Producent: Lanberg

564,75 zł z VAT 459,15 zł netto

szt

Uchwyt kablowy KP10/4, na przewód płaski 10x4 mm

6,15 zł z VAT 5,00 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 6U, 350mm, drzwi metalowe, szara

Szafa wisząca 19" 6U, 350mm, drzwi metalowe, szara

Szafa wisząca 6U 19", 520x330x350 mm, drzwi metalowe

Producent: StalFlex

245,00 zł z VAT 199,19 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

7,96 zł z VAT 6,47 zł netto

szt

TP-Link EAP245

TP-Link EAP245

Gigabitowy, bezprzewodowy punkt dostępowy z możliwością montażu na suficie, standard AC1750, zasilanie poprzez PoE 802.3at/802.3af

Producent: TP-Link

405,90 zł z VAT 330,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT), bez uszu

3,90 zł z VAT 3,17 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Adapter LC/APC, SM, SIMPLEX

3,14 zł z VAT 2,55 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator