WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

Producent: Opto

0,97 zł z VAT 0,79 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

Produkty Pokrewne/Powiązane

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX z klapką zabezpieczającą

6,59 zł z VAT 5,36 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX (bez uszu)

0,90 zł z VAT 0,73 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX (bez uszu)

1,99 zł z VAT 1,62 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

1,97 zł z VAT 1,60 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Maszt Segmentowy 100, męski/żeński

Maszt Segmentowy 100, męski/żeński

Maszt stalowy, cynkowany galwanicznie, posiada przetłoczenia pozwalające solidnie łączyć maszty ze sobą.

48,95 zł z VAT 39,80 zł netto

szt

Injector PoE 8xLan/8xPoE z obudową

67,65 zł z VAT 55,00 zł netto

szt

Blacha montażowa do stelaża pod mufę

Blacha montażowa do stelaża pod mufę

Rozstaw śrub mocujących mufę: 157 x 81,5 mm (pion x poziom)

15,99 zł z VAT 13,00 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 30m G657A2

53,14 zł z VAT 43,20 zł netto

szt

Wtyk RJ45 CAT5E UTP 8p8c KRJ45/5SLD (drut)

Wtyk RJ45 CAT5E UTP 8p8c KRJ45/5SLD (drut)

Nieekranowane złącze RJ45 8p8c UTP kat.5e zaciskane na przewody typu drut

Producent: Solarix

0,86 zł z VAT 0,70 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX

1,50 zł z VAT 1,22 zł netto

szt

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX (square one-body)

2,79 zł z VAT 2,27 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator