WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

Producent: Opto

0,84 zł z VAT 0,68 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Opaska zaciskowa czarna 2.5mm x 20cm

Opaska zaciskowa czarna 2.5mm x 20cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

5,66 zł z VAT 4,60 zł netto

szt

TotoLink N300RT

TotoLink N300RT

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s.

Producent: TotoLink

55,21 zł z VAT 44,89 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 10m G657A2

13,80 zł z VAT 11,22 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 30m G657A2

46,49 zł z VAT 37,80 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.25m (zielony)

1,55 zł z VAT 1,26 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter LC/UPC, SM, QUAD (SC MOUNT)

8,95 zł z VAT 7,28 zł netto

szt

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

2,36 zł z VAT 1,92 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator