WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX (bez uszu)

Producent: Opto

1,27 zł z VAT 1,03 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX bez uszu (no flange). Przystosowana np. do puszek, w których nie mieszczą się standardowe adaptery.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,84 zł z VAT 0,68 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

4,12 zł z VAT 3,35 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

12x Pigtail LC/UPC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

54,64 zł z VAT 44,42 zł netto

szt

Taśma stalowa stal nierdzewna C430, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm

119,31 zł z VAT 97,00 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex, wysuwana, szara

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex, wysuwana, szara

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex, szara, wysuwana

Producent: StalFlex

113,16 zł z VAT 92,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,27 zł z VAT 2,66 zł netto

szt

Adapter FC/UPC, SM, SIMPLEX (square one-body)

3,06 zł z VAT 2,49 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator