WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 1m

Producent: Option

94,87 zł z VAT 77,13 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pasywne przewody SFP+ zostały opracowane jako zamiennik modułów optycznych dla krótkich połączeń do 7m, charakteryzują się niskim zużyciem energii do 30mW, Przepustowość 10Gbps. Zastosowanie: przełączniki, serwery, routery, pamięci masowe, karty sieciowe (NIC), Data Center, SONET. Zgodność ze standardami: SFF-8431, SFF-8083, SFF-8432, SFF-8472. Przewody są w całości zabezpieczenie przed zakłóceniami elektromagnetycznymi. Rezystancja izolacji: 1000Mohm Temperatura pracy: -10°C do 70°C. RoHS, LSZH.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Izopropanol Cleanser IPA 100ml

8,61 zł z VAT 7,00 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

84,32 zł z VAT 68,55 zł netto

szt

MikroTik GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)

MikroTik GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)

Urządzeniem do zastosowań zewnętrznych, pracujące w częstotliwości 2,4GHz lub 5 GHz. W zestawie antena dookólna o zysku 6 dBi.

Producent: MikroTik

289,85 zł z VAT 235,65 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-PRO-5) UniFi UAP-AC PRO 5-pack

Ubiquiti (UAP-AC-PRO-5) UniFi UAP-AC PRO 5-pack

W zestawie 5 urządzeń. Zestaw nie zawiera zasilaczy.

Producent: Ubiquiti Networks

2 849,98 zł z VAT 2 317,06 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 7m

229,96 zł z VAT 186,96 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Q+DA0001 40Gbps QSFP+ direct attach cable 1m

MikroTik Q+DA0001 40Gbps QSFP+ direct attach cable 1m

QSFP+ 40Gbps direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

105,40 zł z VAT 85,69 zł netto

szt

MikroTik osłona MTA Radome Cover Kit for mANT (MTRADC)

MikroTik osłona MTA Radome Cover Kit for mANT (MTRADC)

zmniejsza obciążenia spowodowane wiatrem, wydłuża żywotność anteny

Producent: MikroTik

155,23 zł z VAT 126,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator