WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 1m

Producent: Option

63,68 zł z VAT 51,77 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Pasywne przewody SFP+ zostały opracowane jako zamiennik modułów optycznych dla krótkich połączeń do 7m, charakteryzują się niskim zużyciem energii do 30mW, Przepustowość 10Gbps. Zastosowanie: przełączniki, serwery, routery, pamięci masowe, karty sieciowe (NIC), Data Center, SONET. Zgodność ze standardami: SFF-8431, SFF-8083, SFF-8432, SFF-8472. Przewody są w całości zabezpieczenie przed zakłóceniami elektromagnetycznymi. Rezystancja izolacji: 1000Mohm Temperatura pracy: -10°C do 70°C. RoHS, LSZH.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti NanoStation Loco M2

Ubiquiti NanoStation Loco M2

Dwupolaryzacyjna antena o zysku 8,5dBi na pasmo 2,4GHz. Pracuje w standardzie MIMO pozwalającym na zestawianie bardziej wydajnych linków do 150 Mb/s na odległość do 5 km. DEMO.

Producent: Ubiquiti

206,44 zł z VAT 167,84 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Uchwyt satelitarny 38/300/250 (4 otwory)

27,55 zł z VAT 22,40 zł netto

szt

Przedłużacz kabla zasilającego IEC 320 C14 na Schuko do UPS 0.2m

Przedłużacz kabla zasilającego IEC 320 C14 na Schuko do UPS 0.2m

Przedłużacz kabla zasilającego do PC, zasilaczy laptopowych i serwerowych z IEC 320 C13 na Schuko

Producent: Lanberg

17,90 zł z VAT 14,55 zł netto

szt

TP-Link TL-FC111B-20

TP-Link TL-FC111B-20

Konwerter WDM Fast Ethernet ze złączem SC, zasięg do 20km

Producent: TP-Link

77,49 zł z VAT 63,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0.5m G657A2

17,68 zł z VAT 14,37 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 5m

140,52 zł z VAT 114,24 zł netto

szt

Uchwyt montażowy dla RouterBoard SEXTANT

Uchwyt montażowy dla RouterBoard SEXTANT

Uchwyt montażowy dedykowany dla urządzeń RouterBoard-SEXTANT.

Producent: RF Elements

60,44 zł z VAT 49,14 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator