WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Akcesoria światłowodowe dla MikroTik


MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

65,60 zł z VAT 53,33 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

87,45 zł z VAT 71,10 zł netto

szt

MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 1m

MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 1m

Może pracować z przepustowością 1 Gb/s, 10 Gb/s lub 25 Gb/s

Producent: MikroTik

109,32 zł z VAT 88,88 zł netto

szt

MikroTik SFP S-RJ01

109,32 zł z VAT 88,88 zł netto

szt

MikroTik XQ+DA0001 QSFP28 40/100G direct attach cable 1m

MikroTik XQ+DA0001 QSFP28 40/100G direct attach cable 1m

Może pracować z przepustowością 100 Gb/s

Producent: MikroTik

147,59 zł z VAT 119,99 zł netto

szt

MikroTik XS+DA0003 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 3m

MikroTik XS+DA0003 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 3m

Może pracować z przepustowością 1 Gb/s, 10 Gb/s lub 25 Gb/s

Producent: MikroTik

147,59 zł z VAT 119,99 zł netto

szt

MikroTik Fiber to Copper Converter (RBFTC11)

MikroTik Fiber to Copper Converter (RBFTC11)

Konwerter światłowodowy (Fiber to Copper) w obudowie zewnętrznej.

Producent: MikroTik

147,59 zł z VAT 119,99 zł netto

szt

MikroTik S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

MikroTik S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m.

Producent: MikroTik

191,31 zł z VAT 155,54 zł netto

szt

MikroTik XQ+DA0003 QSFP28 40/100G direct attach cable 3m

MikroTik XQ+DA0003 QSFP28 40/100G direct attach cable 3m

Może pracować z przepustowością 100 Gb/s

Producent: MikroTik

218,64 zł z VAT 177,76 zł netto

szt

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

Wkładka QSFP+ 40Gbps dla światłowodu multimodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CRS326-24S+2Q+RM.

Producent: MikroTik

218,64 zł z VAT 177,76 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

218,64 zł z VAT 177,76 zł netto

szt