WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik XS+DA0003 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 3m

Producent: MikroTik

180,83 zł z VAT 147,02 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 3m

Kabel Direct Attach służy do połączenia urządzeń posiadających gniazdo SFP, SFP+ czy SFP28. Może pracować z przepustowością 1 Gb/s, 10 Gb/s lub nawet 25 Gb/s. Przewód stosuje się w sytuacji, jeśli urządzenia znajdują się w ramach jednej szafy kablowej i nie ma potrzeby stosować wkładek i patchcorda światłowodowego. Długość kabla to 3m.

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik XQ+DA0003 QSFP28 100G direct attach cable 3m

MikroTik XQ+DA0003 QSFP28 100G direct attach cable 3m

Może pracować z przepustowością 100 Gb/s

Producent: MikroTik

267,89 zł z VAT 217,80 zł netto

szt

MikroTik S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

MikroTik S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m.

Producent: MikroTik

234,41 zł z VAT 190,58 zł netto

szt

MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 1m

MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 1m

Może pracować z przepustowością 1 Gb/s, 10 Gb/s lub 25 Gb/s

Producent: MikroTik

133,95 zł z VAT 108,90 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Opaska zaciskowa czarna 3.6mm x 30cm

Opaska zaciskowa czarna 3.6mm x 30cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

16,85 zł z VAT 13,70 zł netto

szt

Kubek MikroTik (MTCP)

Kubek MikroTik (MTCP)

Idealny do kawy :)

Producent: MikroTik

40,20 zł z VAT 32,68 zł netto

szt

Mercusys AC12G

Mercusys AC12G

Dwupasmowy, bezprzewodowy router gigabitowy AC1200.

Producent: Mercusys

134,07 zł z VAT 109,00 zł netto

szt

MikroTik Q+BC0003-S+ QSFP+ na 4xSFP+ direct attach cable 3m

MikroTik Q+BC0003-S+ QSFP+ na 4xSFP+ direct attach cable 3m

QSFP+ 40Gbps na 4x 10Gbps SFP+ direct attach cable, 3m.

Producent: MikroTik

267,89 zł z VAT 217,80 zł netto

szt

Ubiquiti LTU Long-Range (LTU-LR)

Ubiquiti LTU Long-Range (LTU-LR)

Radio dalekiego zasięgu 5GHz z zintegrowaną anteną 26dBi. Działa jako Klient CPE w sieciach punkt-wielopunkt (PtMP) z LTU Rocket jako stacją bazową

Producent: Ubiquiti Networks

766,18 zł z VAT 622,91 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1490/1550nm, 80km, para (S-4554LC80D)

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1490/1550nm, 80km, para (S-4554LC80D)

Zestaw dwóch modułów: SFP S-45LC80D oraz SFP S-54LC80D.

Producent: MikroTik

422,79 zł z VAT 343,73 zł netto

szt

MikroTik zasilacz 24V 2.5A (24HPOW)

81,09 zł z VAT 65,93 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator