WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

Producent: MikroTik

221,62 zł z VAT 180,18 zł netto

Najtańsza dostawa: 16,85 zł

Dostępność: Dostępny

SFP+ 10Gbps Active Optics direct attach cable 5m (S+AO0005).
 

Kabel Direct Attach służy do połączenia urządzeń posiadających gniazdo SFP lub SFP+. Przewód stosuje się w sytuacji, jeśli urządzenia znajdują się w ramach jednej szafy kablowej i nie ma potrzeby stosować wkładek i patchcorda światłowodowego. Długość kabla wynosi 5m.

Kabel działa ze wszystkimi produktami MikroTika posiadającymi porty SFP i SFP +, w tym z nowymi urządzeniami z serii RB4011 (seria RB4011 nie jest kompatybilna z pasywnymi kablami bezpośredniego mocowania S+DA0001 i S+DA0003).

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik XS+DA0003 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 3m

MikroTik XS+DA0003 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 3m

Może pracować z przepustowością 1 Gb/s, 10 Gb/s lub 25 Gb/s

Producent: MikroTik

170,97 zł z VAT 139,00 zł netto

szt

MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 1m

MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 1m

Może pracować z przepustowością 1 Gb/s, 10 Gb/s lub 25 Gb/s

Producent: MikroTik

126,64 zł z VAT 102,96 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

23,91 zł z VAT 19,44 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

26,25 zł z VAT 21,34 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+

2 724,45 zł z VAT 2 215,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik SXT LTE kit (RBSXTR&R11e-LTE)

MikroTik SXT LTE kit (RBSXTR&R11e-LTE)

SXT 2G/3G/4G/LTE CPE, antena o zysku 9dBi, 2x porty Ethernet, 2x sloty miniSIM, procesor 650MHz, 64MB pamięci RAM, PoE, PSU, RouterOS L3

Producent: MikroTik

668,49 zł z VAT 543,49 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-2)

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-2)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 2m

Producent: Ubiquiti Networks

120,45 zł z VAT 97,93 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

Wkładka QSFP+ 40Gbps dla światłowodu multimodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CRS326-24S+2Q+RM.

Producent: MikroTik

253,28 zł z VAT 205,92 zł netto

szt

MikroTik CWDM-MUX8A

MikroTik CWDM-MUX8A

8-portowy MUX/DEMUX. Do wykorzystania z modułami SFP oraz SFP+. Posiada złącza typu LC/UPC

Producent: MikroTik

1 830,54 zł z VAT 1 488,24 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator