WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik SFP S+RJ10

Producent: MikroTik

235,57 zł z VAT 191,52 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik SFP S+RJ10 to moduł zakończony złączem RJ45. Urządzenie umożliwia przesłanie transmisji o przepustowości do 10 Gb/s przy pomocy standardowego kabla Ethernet. Przewidywany maksymalny zasięg połączenia 10 Gb/s wynosi około 30 metrów. Dzięki temu wkładki S+RJ10 doskonale nadają się do połączeń wewnątrz serwerowni, pomiędzy poszczególnymi urządzeniami.

SFP S+RJ10 posiada chipset Marvell 88X3310P, maksymalny pobór mocy wynosi 2,4 W.

Najważniejsze cechy:
  • moduł SFP+
  • złącze RJ45
  • przepustowość do 10 Gb/s
  • zasięg transmiji (przy 10 Gb/s) do 30 metrów
S+RJ10
 
Chipset Marvell 88X3310P
Maksymalny pobór mocy
2,4 W
Kompatybilne urządzenia CRS326 - cała seria
CSS326 - cała seria
CRS212-1G-10S-1S+IN
CRS210-8G-2S+IN
CRS317-1G-16S+RM
CCR1009 - cała seria
CCR1016-12S-1S+
CCR1036 - cała seria
CCR1072-1G-8S+

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para (S-3553LC20D)

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para (S-3553LC20D)

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

256,50 zł z VAT 208,54 zł netto

szt

MikroTik SFP S-RJ01

104,70 zł z VAT 85,12 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

95,35 zł z VAT 77,52 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 0,5m

18,03 zł z VAT 14,66 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS328-4C-20S-4S+RM

Cloud Router Switch CRS328-4C-20S-4S+RM

Zarządzalny switch wyposażony w 4 porty Combo (SFP + Ethernet), 20 slotów SFP oraz 4 sloty SFP+.

Producent: MikroTik

1 350,60 zł z VAT 1 098,05 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP 1.25G RJ45 (1000) RJ01, 100m

Option SFP 1.25G RJ45 (1000) RJ01, 100m

Port ethernet ze stałą prędkością 1000Mb

Producent: Option

77,12 zł z VAT 62,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Port ethernet z autonegocjacją

Producent: Option

72,91 zł z VAT 59,28 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator