WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1530nm, 10KM, DDM (S+C53DLC10D)

Producent: MikroTik

855,78 zł z VAT 695,76 zł netto

Najtańsza dostawa: 16,85 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Moduł SFP+ przeznaczony do transmisji w technologii CWDM na długościach fali 1530 nm, z dedykacją dla linii optycznych nie przekraczających 10km.
 
Typ modułu
SFP+
Porty
2x 10Gbps LC SM DDM
Długość fali
1530 nm
CWDM (Coarse Wavelength Division Multiplexing)
Tak
Zasięg portu
10 km

Produkty Pokrewne/Powiązane

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 20km, TX1311, DDM

10000Base-LX (1311nm), SM LC, 20km, CWDM

Producent: Option

921,61 zł z VAT 749,28 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1611, DDM

10000Base-LX (1611nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

2 918,45 zł z VAT 2 372,72 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator