WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1490nm, 10KM, DDM (S+C49DLC10D)

Producent: MikroTik

945,97 zł z VAT 769,08 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Na zamówienie

Moduł SFP+ przeznaczony do transmisji w technologii CWDM na długościach fali 1490 nm, z dedykacją dla linii optycznych nie przekraczających 10km.
 
Typ modułu
SFP+
Porty
2x 10Gbps LC SM DDM
Długość fali
1490 nm
CWDM (Coarse Wavelength Division Multiplexing)
Tak
Zasięg portu
10 km

Produkty Pokrewne/Powiązane

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1591, DDM

10000Base-LX (1591nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

3 225,99 zł z VAT 2 622,76 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1371, DDM

10000Base-LX (1371nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

1 400,76 zł z VAT 1 138,83 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator