WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1610nm, 10KM, DDM (S+C61DLC10D)

Producent: MikroTik

949,81 zł z VAT 772,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Na zamówienie

Moduł SFP+ przeznaczony do transmisji w technologii CWDM na długościach fali 1610 nm, z dedykacją dla linii optycznych nie przekraczających 10km.
 
Typ modułu
SFP+
Porty
2x 10Gbps LC SM DDM
Długość fali
1610 nm
CWDM (Coarse Wavelength Division Multiplexing)
Tak
Zasięg portu
10 km

Produkty Pokrewne/Powiązane

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 80km, TX1471, DDM

10000Base-LX (1471nm), SM LC, 80km, CWDM

Producent: Option

4 280,22 zł z VAT 3 479,85 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 20km, TX1391, DDM

10000Base-LX (1391nm), SM LC, 20km, CWDM

Producent: Option

1 193,35 zł z VAT 970,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator