WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1590nm, 10KM, DDM (S+C59DLC10D)

Producent: MikroTik

949,81 zł z VAT 772,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Na zamówienie

Moduł SFP+ przeznaczony do transmisji w technologii CWDM na długościach fali 1590 nm, z dedykacją dla linii optycznych nie przekraczających 10km.
 
Typ modułu
SFP+
Porty
2x 10Gbps LC SM DDM
Długość fali
1590 nm
CWDM (Coarse Wavelength Division Multiplexing)
Tak
Zasięg portu
10 km

Produkty Pokrewne/Powiązane

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 80km, TX1591, DDM

10000Base-LX (1591nm), SM LC, 80km, CWDM

Producent: Option

4 280,22 zł z VAT 3 479,85 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1311, DDM

10000Base-LX (1311nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

1 278,59 zł z VAT 1 039,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator