WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1590nm, 10KM, DDM (S+C59DLC10D)

Producent: MikroTik

896,08 zł z VAT 728,52 zł netto

Najtańsza dostawa: 16,85 zł

Dostępność: Na zamówienie

Moduł SFP+ przeznaczony do transmisji w technologii CWDM na długościach fali 1590 nm, z dedykacją dla linii optycznych nie przekraczających 10km.
 
Typ modułu
SFP+
Porty
2x 10Gbps LC SM DDM
Długość fali
1590 nm
CWDM (Coarse Wavelength Division Multiplexing)
Tak
Zasięg portu
10 km

Produkty Pokrewne/Powiązane

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 80km, TX1471, DDM

10000Base-LX (1471nm), SM LC, 80km, CWDM

Producent: Option

4 038,10 zł z VAT 3 283,01 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1271, DDM

10000Base-LX (1271nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

1 206,26 zł z VAT 980,70 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator