WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 7m

Producent: Opto

25,08 zł z VAT 20,39 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 7m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,86 zł z VAT 0,70 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4012 (12)

8,86 zł z VAT 7,20 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

26,16 zł z VAT 21,27 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE+ 802.3af/at

Producent: MikroTik

1 470,32 zł z VAT 1 195,38 zł netto

szt

MikroTik hEX S (RB760iGS)

MikroTik hEX S (RB760iGS)

5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB. W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

252,96 zł z VAT 205,66 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 40m G657B3 Ghost (przeźroczysty)

NOWOŚĆ!

66,75 zł z VAT 54,27 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

20,79 zł z VAT 16,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator