WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 7m

Producent: Opto

25,49 zł z VAT 20,72 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 7m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 20m

40,74 zł z VAT 33,12 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 1.5m (niebieski)

3,83 zł z VAT 3,11 zł netto

szt

Adapter do złączy 1,25mm do lokalizatora

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 0.25m (zielony)

2,34 zł z VAT 1,90 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 0.5m (zielony)

2,48 zł z VAT 2,02 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m G657A2

31,73 zł z VAT 25,80 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 0.5m

24,44 zł z VAT 19,87 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator