WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 7m

Producent: Opto

24,46 zł z VAT 19,89 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 7m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,84 zł z VAT 0,68 zł netto

szt

RouterBoard RB260GS (CSS106-5G-1Sr1v1)

RouterBoard RB260GS (CSS106-5G-1Sr1v1)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

153,98 zł z VAT 125,19 zł netto

szt

Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

zarządzalny przełącznik 24x GE, 2x SFP+

Producent: MikroTik

509,00 zł z VAT 413,82 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

Pigtail ST/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

6,61 zł z VAT 5,37 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 20m G657B3 EasyBend

37,99 zł z VAT 30,89 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 1m

21,96 zł z VAT 17,85 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator