WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 7m

Producent: Opto

24,35 zł z VAT 19,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 7m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

zarządzalny przełącznik 24x GE, 2x SFP+

Producent: MikroTik

506,32 zł z VAT 411,64 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

23,97 zł z VAT 19,49 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE pasywne / 802.3af/at

Producent: MikroTik

1 426,90 zł z VAT 1 160,08 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 3m G657A2

20,97 zł z VAT 17,05 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 80m G657A2

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator