WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m

Producent: Opto

7,36 zł z VAT 5,98 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zaciski do taśmy stalowej 20mm (100szt)

98,40 zł z VAT 80,00 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (żółty)

1,66 zł z VAT 1,35 zł netto

szt

Łącznik RJ-45 UTP kat.5e zewnętrzny

Łącznik RJ-45 UTP kat.5e zewnętrzny

Łącznik RJ-45 UTP, zewnętrzny, IP67

Producent: GetFort

29,75 zł z VAT 24,19 zł netto

szt

Tenda N301

Tenda N301

Bezprzewodowy router, 2.4 GHz, 300 Mb/s, 2T2R, chipset Broadcom

Producent: Tenda

64,70 zł z VAT 52,60 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

6,95 zł z VAT 5,65 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 0.5m

16,49 zł z VAT 13,41 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 3m

28,79 zł z VAT 23,41 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator