WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m

Producent: Opto

7,85 zł z VAT 6,38 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt masztu 7

Uchwyt masztu 7

W komplecie 2 cybanty

31,00 zł z VAT 25,20 zł netto

szt

Akumulator MWL 12-12 Long Life

Akumulator MWL 12-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-12Ah o wym. 151 x 98 x 102 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 250 (T2)

Producent: MW Power

135,30 zł z VAT 110,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m

9,07 zł z VAT 7,37 zł netto

szt

Mercusys MR30G

Mercusys MR30G

Dwupasmowy, bezprzewodowy router gigabitowy AC1200

Producent: Mercusys

112,40 zł z VAT 91,38 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 3m

23,35 zł z VAT 18,98 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 0,5m

24,42 zł z VAT 19,85 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator