WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m

Producent: Opto

7,16 zł z VAT 5,82 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Dławik PG-9, szary

1,23 zł z VAT 1,00 zł netto

szt

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

7,26 zł z VAT 13,85 zł 5,90 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

5 slotów SFP, 1 slot Combo (Ethernet / SFP), procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

224,22 zł z VAT 182,29 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m G657A2

18,95 zł z VAT 15,41 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 0,5m

17,39 zł z VAT 14,14 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

20,79 zł z VAT 16,90 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 170m G657A2

160,15 zł z VAT 130,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator