WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 0,5m

Producent: Opto

8,44 zł z VAT 6,86 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 5m

11,18 zł z VAT 9,09 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

8,63 zł z VAT 7,02 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

3,32 zł z VAT 2,70 zł netto

szt

Części złącza SC/APC Simplex dla kabla 0.9mm z ferrulą

1,22 zł z VAT 3,22 zł 0,99 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 30m

123,62 zł z VAT 100,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 140m G657A2

135,79 zł z VAT 110,40 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 5m

34,12 zł z VAT 27,74 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator