WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 0,5m

Producent: Opto

9,47 zł z VAT 7,70 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Tacka światłowodowa Tracom P3024 (24)

13,78 zł z VAT 11,20 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

24,50 zł z VAT 19,92 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

54,82 zł z VAT 44,57 zł netto

szt

Ubiquiti PowerBeam 5AC Gen2 (PBE-5AC-Gen2)

Ubiquiti PowerBeam 5AC Gen2 (PBE-5AC-Gen2)

Praca w paśmie 5 GHz, standard AC, przepustowość 450Mb/s, zasięg 25km, 1x port Gigabit Ethernet, zintegrowana antena o średnicy 40 cm i zysku 25 dBi

Producent: Ubiquiti Networks

541,00 zł z VAT 439,84 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 0,5m

7,85 zł z VAT 6,38 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

30,01 zł z VAT 24,40 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 20m

58,04 zł z VAT 47,19 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator