WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

Producent: Opto

16,56 zł z VAT 13,46 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

szt

Przewód (TC-Pro) FTP Ubiquiti TOUGHCable Pro, kat 5e, 305m, zewnętrzny

Przewód (TC-Pro) FTP Ubiquiti TOUGHCable Pro, kat 5e, 305m, zewnętrzny

TOUGHCablePRO ekranowany kabel Ethernet (CAT5e) klasy przemysłowej. Poziom ochrony: L1.

Producent: Ubiquiti Networks

550,13 zł z VAT 447,26 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

5 slotów SFP, 1 slot Combo (Ethernet / SFP), procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

210,80 zł z VAT 171,38 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 10m G657A2

15,99 zł z VAT 13,00 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

24,11 zł z VAT 19,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator