WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

Producent: Opto

16,95 zł z VAT 13,78 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

17,44 zł z VAT 14,18 zł netto

szt

Organizer kabli poziomy 1U, grzebieniowy

23,96 zł z VAT 19,48 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

8,63 zł z VAT 7,02 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P5012 (12/24)

BESTSELLER

8,63 zł z VAT 7,02 zł netto

szt

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-FTP-PVC

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-FTP-PVC

Wysokiej jakości kabel ekranowany CAT5E z osłoną PVC klasa reakcji na ogień Eca box 305m.

Producent: Solarix

389,91 zł z VAT 317,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 1m

23,54 zł z VAT 19,14 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM1, duplex, 0,5m

21,49 zł z VAT 17,47 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator