WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

Producent: Opto

16,46 zł z VAT 13,38 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

250,60 zł z VAT 203,74 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m

8,19 zł z VAT 6,66 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 5m

20,37 zł z VAT 16,56 zł netto

szt

Ubiquiti (AF-MPX4) - 4x4 MIMO Multiplexor for airFiber AF-5X

373,34 zł z VAT 303,53 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

23,97 zł z VAT 19,49 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 1m

22,85 zł z VAT 18,58 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator