WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/UPC, SM, QUAD (SC MOUNT)

Producent: Opto

9,32 zł z VAT 7,58 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/UPC, SM, QUAD

Produkty Pokrewne/Powiązane

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

4,40 zł z VAT 3,58 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT), bez uszu

3,90 zł z VAT 3,17 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

4,21 zł z VAT 3,42 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

17,44 zł z VAT 14,18 zł netto

szt

MikroTik RouterBoard RB922UAGS-5HPacD

378,84 zł z VAT 308,00 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,49 zł z VAT 2,84 zł netto

szt

Adapter LC/APC, SM, QUAD (SC MOUNT)

9,69 zł z VAT 7,88 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

31,77 zł z VAT 25,83 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter MPO MM Simplex typ B

19,68 zł z VAT 16,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Adapter FC/UPC, MM, DUPLEX

9,99 zł z VAT 8,12 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator