WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/UPC, SM, QUAD (SC MOUNT)

Producent: Opto

10,09 zł z VAT 8,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/UPC, SM, QUAD

Produkty Pokrewne/Powiązane

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

3,92 zł z VAT 3,19 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT), bez uszu

4,22 zł z VAT 3,43 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

4,40 zł z VAT 3,58 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

11,98 zł z VAT 9,74 zł netto

szt

Zestaw narzędziowy RJ45

Zestaw narzędziowy RJ45

Podręczny zestaw instalatora sieci teleinformatycznych: zaciskarka RJ45, tester, wciskacz oraz ściągacz izolacji.

Producent: brak danych

73,57 zł z VAT 59,81 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4124 (24) - cienkie osłonki

WYPRZEDAŻ

9,79 zł z VAT 7,96 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

5,12 zł z VAT 4,16 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX

1,46 zł z VAT 1,19 zł netto

szt

Adapter FC/UPC, MM, DUPLEX

10,79 zł z VAT 8,77 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator