WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/UPC, SM, QUAD (SC MOUNT)

Producent: Opto

9,85 zł z VAT 8,01 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/UPC, SM, QUAD

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (linka)

0,20 zł z VAT 0,16 zł netto

szt

Mufa światłowodowa ELIZA 2 IN, 16 OUT

66,52 zł z VAT 54,08 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Półka do szafy 19", z otworami, 270 mm, 1U, szara

49,20 zł z VAT 40,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0,5m G657A2

10,01 zł z VAT 8,14 zł netto

szt

Wtyk RJ45 CAT5E UTP 8p8c KRJ45/5SLD (drut)

Wtyk RJ45 CAT5E UTP 8p8c KRJ45/5SLD (drut)

Nieekranowane złącze RJ45 8p8c UTP kat.5e zaciskane na przewody typu drut

Producent: Solarix

0,73 zł z VAT 0,59 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX (square one-body)

2,63 zł z VAT 2,14 zł netto

szt

Adapter FC/APC, SM, SIMPLEX (oval one-body)

3,05 zł z VAT 2,48 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator