WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/UPC, SM, QUAD (SC MOUNT)

Producent: Opto

9,15 zł z VAT 7,44 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/UPC, SM, QUAD

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik RouterBoard RB922UAGS-5HPacD

366,06 zł z VAT 297,61 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 1m

94,14 zł z VAT 76,54 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,51 zł z VAT 2,85 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, SIMPLEX

3,28 zł z VAT 2,67 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-nanoHD) UniFi NanoHD

Ubiquiti (UAP-nanoHD) UniFi NanoHD

Unifi Access Point, który ma nowy standard Wave2, a także 4x4 MU-MIMO i zasięg 122 metrów. Przeznaczone jest do użytku wewnątrz pomieszczeń. Osiąga prędkość 1733 Mb/s (w sieci 5 GHz) i 300 Mb/s (2,4 GHz).

Producent: Ubiquiti Networks

717,89 zł z VAT 583,65 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter FC/UPC, MM, DUPLEX

9,41 zł z VAT 7,65 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX (bez uszu)

1,29 zł z VAT 1,05 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator