WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/UPC, SM, QUAD (SC MOUNT)

Producent: Opto

9,15 zł z VAT 7,44 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/UPC, SM, QUAD

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 3m

10,73 zł z VAT 8,72 zł netto

szt

Modem Huawei E3372h-153 LTE Standard

Modem Huawei E3372h-153 LTE Standard

Modem LTE. Współpracuje z Aero2. Wersja Standardowa - do użycia w routerach. Bez simlocka.

Producent: Huawei

167,28 zł z VAT 136,00 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,36 zł z VAT 2,73 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

42,89 zł z VAT 34,87 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

42,89 zł z VAT 34,87 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter FC/APC, SM, SIMPLEX

2,83 zł z VAT 2,30 zł netto

szt

Adapter LC/APC, SM, SIMPLEX

3,32 zł z VAT 2,70 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator