WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/UPC, SM, QUAD (SC MOUNT)

Producent: Opto

10,95 zł z VAT 8,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/UPC, SM, QUAD

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

RouterBoard RB922UAGS-5HPacD

362,58 zł z VAT 294,78 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 1m

99,90 zł z VAT 81,22 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 3m

10,73 zł z VAT 8,72 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 0,5m G657A2

18,97 zł z VAT 15,42 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 1m G657A2

5,99 zł z VAT 4,87 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,78 zł z VAT 3,07 zł netto

szt

Adapter FC/UPC, MM, DUPLEX

9,16 zł z VAT 7,45 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator