WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/UPC, SM, QUAD (SC MOUNT)

Producent: Opto

9,53 zł z VAT 7,75 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/UPC, SM, QUAD

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-PA4010 - 2 sztuki

TP-Link TL-PA4010 - 2 sztuki

Zestaw transmiterów sieciowych TP-Link TL-PA4010KIT służy do transmisji sygnału ethernetowego za pomocą sieci elektrycznej.

Producent: TP-Link

152,70 zł z VAT 124,15 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

101,12 zł z VAT 82,21 zł netto

szt

MikroTik hEX (RB750Gr3)

MikroTik hEX (RB750Gr3)

5x LAN, 256MB SD-RAM i 16MB FLASH, USB, microSD
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

228,74 zł z VAT 185,97 zł netto

szt

Zestaw narzędziowy RJ45

Zestaw narzędziowy RJ45

Podręczny zestaw instalatora sieci teleinformatycznych: zaciskarka RJ45, tester, wciskacz oraz ściągacz izolacji.

77,49 zł z VAT 63,00 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,65 zł z VAT 3,78 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter FC/APC, SM, SIMPLEX (oval one-body)

2,95 zł z VAT 2,40 zł netto

szt

Adapter FC/APC, SM, SIMPLEX (square one-body)

2,95 zł z VAT 2,40 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator