WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/UPC, SM, QUAD (SC MOUNT)

Producent: Opto

9,15 zł z VAT 7,44 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/UPC, SM, QUAD

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (linka) kat.5e

0,20 zł z VAT 0,16 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 3m

10,69 zł z VAT 8,69 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 0,5m G657A2

17,75 zł z VAT 14,43 zł netto

szt

Tenda F3

BESTSELLER

Tenda F3

Bezprzewodowy router, 2.4 GHz, 300 Mb/s, 2T3R

Producent: Tenda

47,97 zł z VAT 39,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX z klapką zabezpieczającą

5,71 zł z VAT 4,64 zł netto

szt

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX (rectangle one-body)

2,44 zł z VAT 1,98 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator