WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

Producent: Opto

4,21 zł z VAT 3,42 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

Produkty Pokrewne/Powiązane

Adapter LC/UPC, SM, QUAD (SC MOUNT)

10,15 zł z VAT 8,25 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT), bez uszu

4,26 zł z VAT 3,46 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

4,40 zł z VAT 3,58 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

52,67 zł z VAT 42,82 zł netto

szt

Patchcord STP kat.6 2m (niebieski)

Patchcord STP kat.6 2m (niebieski)

Patchcord ekranowany

5,77 zł z VAT 4,69 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 70m

227,12 zł z VAT 184,65 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1330, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1330, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

172,80 zł z VAT 140,49 zł netto

szt

TP-Link TL-FC111A-20

TP-Link TL-FC111A-20

Konwerter WDM Fast Ethernet ze złączem SC, zasięg do 20km

Producent: TP-Link

65,19 zł z VAT 53,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX (aqua adapter)

2,76 zł z VAT 2,24 zł netto

szt

Adapter FC/APC, SM, SIMPLEX (oval one-body)

3,26 zł z VAT 2,65 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator