WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

Producent: Opto

3,92 zł z VAT 3,19 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

Produkty Pokrewne/Powiązane

Adapter LC/UPC, SM, QUAD (SC MOUNT)

10,09 zł z VAT 8,20 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT), bez uszu

4,22 zł z VAT 3,43 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

4,40 zł z VAT 3,58 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

BESTSELLER

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s DEMO

Producent: TP-Link

77,55 zł z VAT 63,05 zł netto

szt

TP-Link TL-SG1005D

TP-Link TL-SG1005D

Niezarządzalny 5-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

68,88 zł z VAT 56,00 zł netto

szt

Tacka światłowodowa Tracom P3024 (24)

13,90 zł z VAT 11,30 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

4,05 zł z VAT 6,22 zł 3,29 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1330, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1330, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

171,65 zł z VAT 139,55 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter do złączy 1,25mm do lokalizatora

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

szt

Adapter FC/APC, SM, SIMPLEX (square one-body)

3,22 zł z VAT 2,62 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator