WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

Producent: Opto

3,21 zł z VAT 2,61 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Szybkozłączki żelowe UY KAT.5e opak 100szt

Szybkozłączki żelowe UY KAT.5e opak 100szt

Złączki przeznaczone na kable o średnicy żył 0,3-0,7mm

Producent: brak danych

19,68 zł z VAT 16,00 zł netto

szt

Patchcord STP kat.5e 2m (szary)

Patchcord STP kat.5e 2m (szary)

Patchcord ekranowany

3,25 zł z VAT 2,64 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+IN

Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+IN

Zarządzalny switch z 1x gigabitowym portem Ethernet i 4 slotami SFP+ (10 Gb/s). Procesor 800 MHz, 512 MB pamięci RAM, maks. przepustowość przełączania (non-blocking) 41 Gb/s, prędkość przekazywania pakietów 61 Mp/s, funkcja Dual Boot, metalowa obudowa typu desktop.

Producent: MikroTik

531,89 zł z VAT 432,43 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter FC/APC, SM, SIMPLEX

2,76 zł z VAT 2,24 zł netto

szt

Adapter do złączy 1,25mm do lokalizatora

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator