WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

Producent: Opto

5,30 zł z VAT 4,31 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

2,21 zł z VAT 1,80 zł netto

szt

RouterBoard SXT 2 (RBSXTG-2HnD)

RouterBoard SXT 2 (RBSXTG-2HnD)

kompletne urządzenie typu CPE pracujące w standardzie 802.11n 2x2 MIMO DEMO

Producent: MikroTik

284,89 zł z VAT 231,62 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-SM-1G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

106,84 zł z VAT 86,86 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX (rectangle one-body)

2,36 zł z VAT 1,92 zł netto

szt

10,95 zł z VAT 8,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator