WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

Producent: Opto

3,57 zł z VAT 2,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

97,54 zł z VAT 79,30 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,54 zł z VAT 3,69 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Szafa wisząca 19" 4U, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 19" 4U, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 4U 19", 230x520x450 mm (wys,szer,gł), drzwi szklane

Producent: StalFlex

231,79 zł z VAT 188,45 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0,5m G657A2

9,96 zł z VAT 8,10 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1330, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1330, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

182,89 zł z VAT 148,69 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter MPO MM Simplex typ B

19,68 zł z VAT 16,00 zł netto

szt

Adapter MPO MM Simplex typ A

19,68 zł z VAT 16,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator