WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

Producent: Opto

3,38 zł z VAT 2,75 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Tacka światłowodowa P037 (6/12) v.2

5,72 zł z VAT 4,65 zł netto

szt

Adapter PoE 6-portowy Gigabitowy

Adapter PoE 6-portowy Gigabitowy

Wersja Gigabitowa

Producent: ZhangQing

114,99 zł z VAT 93,49 zł netto

szt

ExtraLink 12F Cable (FRP indoor/ outdoor)

1,44 zł z VAT 1,17 zł netto

szt

12x Pigtail LC/UPC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

56,14 zł z VAT 45,64 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

1,72 zł z VAT 1,40 zł netto

szt

Adapter FC/UPC, SM, SIMPLEX (rectangle one-body)

3,17 zł z VAT 2,58 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator