WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

Producent: Opto

3,78 zł z VAT 3,07 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt masztu 15

Uchwyt masztu 15

W komplecie 2 cybanty

31,37 zł z VAT 25,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+PC

Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+PC

7x gigabitowych portów Ethernet, 1x Combo port (SFP lub Gigabit Ethernet), 1xSFP+, 9-rdzeniowy procesor (1.0GHz), 2GB pamięci RAM, panel LCD, slot SmartCard, RouterOS L6, USB, microSD, mocowanie do rack 1U, chłodzenie pasywne

Producent: MikroTik

1 787,02 zł z VAT 1 452,86 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

RouterBoard SXTsq Lite5 (RBSXTsq5nD)

RouterBoard SXTsq Lite5 (RBSXTsq5nD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain

Producent: MikroTik

165,75 zł z VAT 134,76 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, MM OM2, 1m

5,78 zł z VAT 4,70 zł netto

szt

RouterBoard LHG 5 ac (RBLHGG-5ACD)

RouterBoard LHG 5 ac (RBLHGG-5ACD)

802.11ac, gigabitowy port

Producent: MikroTik

321,14 zł z VAT 261,09 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter LC/UPC, SM, QUAD (SC MOUNT)

10,95 zł z VAT 8,90 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

4,10 zł z VAT 3,33 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator