WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

Producent: Opto

3,47 zł z VAT 2,82 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Injector PoE black

7,06 zł z VAT 5,74 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,91 zł z VAT 0,74 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 1m

8,88 zł z VAT 7,22 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

41,51 zł z VAT 33,75 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter LC/UPC, SM, QUAD (SC MOUNT)

9,50 zł z VAT 7,72 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX z klapką zabezpieczającą

5,90 zł z VAT 4,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator