WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

Producent: Opto

3,27 zł z VAT 2,66 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz (POE-24-24W) PoE 24V 1A

Zasilacz (POE-24-24W) PoE 24V 1A

Adapter PoE dla sprzętu zasilanego 24 V (np. RouterBoard, Alix, WispStation, Bullet oraz innych).

Producent: Ubiquiti Networks

48,28 zł z VAT 39,25 zł netto

szt

RouterBoard RB2011L-RM, RB2011iL-RM

RouterBoard RB2011L-RM, RB2011iL-RM

5x LAN, 5x GigE, 64MB RAM DEMO

Producent: MikroTik

358,00 zł z VAT 291,06 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

94,85 zł z VAT 77,11 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 2U 48xSC Duplex, wysuwana

Przełącznica światłowodowa 19" 2U 48xSC Duplex, wysuwana

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

170,97 zł z VAT 139,00 zł netto

szt

Tacka światłowodowa na 24 spawy

16,61 zł z VAT 13,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter LC/UPC, SM, QUAD (SC MOUNT)

8,95 zł z VAT 7,28 zł netto

szt

Adapter FC/UPC, SM, SIMPLEX (rectangle one-body)

3,06 zł z VAT 2,49 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator