WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

Producent: Opto

3,36 zł z VAT 2,73 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 5m

12,08 zł z VAT 9,82 zł netto

szt

Modem Huawei E3372h-153 LTE Standard

Modem Huawei E3372h-153 LTE Standard

Modem LTE. Współpracuje z Aero2. Wersja Standardowa - do użycia w routerach. Bez simlocka.

Producent: Huawei

186,96 zł z VAT 152,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 4 OUT

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 4 OUT

1 wejście na kabel magistralowy, 4 wyjścia na kable klienckie

34,44 zł z VAT 28,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

9,58 zł z VAT 7,79 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex, wysuwana, szara

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex, wysuwana, szara

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex, szara, wysuwana

Producent: StalFlex

113,16 zł z VAT 92,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

9,41 zł z VAT 7,65 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX z klapką zabezpieczającą

5,71 zł z VAT 4,64 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator