WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D-D v3.0 Typ-A (24/48J 4xP037)

Producent: Tracom

94,67 zł z VAT 76,97 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D-D v3.0 Typ-A (24/48J 4xP037) z mocowaniem na ścianę (D-D z uszczelnieniem termo).

Seria pionowych, kopułowych muf Tracom wyposażona jest w pełni hermetyczne, termozgrzewalne porty wlotu/wylotu. Mufa tego typu jest stosowana do ochrony splotów kabli światłowodu i aplikacji rozgałęziających. Materiał Polypropylene (PP) (w poprzedniej wersji był to: Polycarbonate (PC)) tworzący obudowę  wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa odpornego na promieniowanie UV, niską (-40°C) i wysoką (+60°C) temperaturę oraz substancje chemiczne, co sprawia, że nadaje się zarówno do instalacji napowietrznych jak i kanałowych oraz doziemnych. Instalacja mufy przebiega w sposób nieskomplikowany i sprawny. Organizację włókien światłowodowych w mufie ułatwiają tacki światłowodowe, które można dokupić osobno, dzięki czemu klient sam decyduje czy w ogóle są mu potrzebne i w jakiej ilości. Wszystkie metalowe elementy mufy wykonane są z materiałów odpornych na korozję.

Mufa światłowodowa Tracom D-D została zaprojektowana w oparciu o konstrukcję sprawdzonej i bardzo popularnej mufy światłowodowej Tracom D (24/48J 4x037). Od swojego pierwowzoru odróżnia ją mechaniczny system uszczelnienia portów - poprzez znajdujące się na wyposażeniu mufy gumki i dławiki.

Mufa dostępna jest w 4 wersjach:
  • Typ-A z mocowaniem na ścianę (D z uszczelnieniem termo)
  • Typ-A z mocowaniem na ścianę (D-D z uszczelnieniem mechanicznym) 
  • Typ-B z mocowaniem na słup (D z uszczelnieniem termo)
  • Typ-B z mocowaniem na słup (D-D z uszczelnieniem mechanicznym)
Tacka światłowodowa pasująca do mufy:
W zestawie:
  • wspornik do mocowania mufy na ścianie/innym obiekcie
  • gumki do uszczelnienia wlotów kabli
  • klucz do dławików
  • osłonki spawów 45mm
  • tuby ochronne do dystrybucji włókien
  • samoprzylepna taśma ochronna
  • papierowe etykiety
  • plastikowe opaski zaciskowe jednokrotnego użytku (trytytki)
Tracom FOSC D-D v.3 (24/48J 4xP037)  
Typ
A
Wysokość
(Ø kopuły / Ø montażowa)
310 mm
(116 mm / 195 mm)
Waga
1.05 kg (mufa + uchwyt montażowy) [bez akcesoriów, opakowania / bez tacek]
1.35 kg
Tacka (spawy)
P037 (6/12)
Maks. pojemnośc spawów (tacek)
24/48J (4)
Maks. ilość adapterów
-
Uszczelnienie
Mechaniczne
Porty Okrągłe: 4x 18.5mm

Produkty Pokrewne/Powiązane

Tacka światłowodowa P037 (6/12) v.2

8,46 zł z VAT 6,88 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

8,54 zł z VAT 6,94 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m

10,60 zł z VAT 8,62 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik LHG 5 (RBLHG-5nD)

MikroTik LHG 5 (RBLHG-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 24,5 dBi

Producent: MikroTik

234,41 zł z VAT 190,58 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657A2

9,57 zł z VAT 7,78 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy z otwieranym mocowaniem, np. do oczkowych wsporników słupowych.

Producent: Telcom

5,29 zł z VAT 4,30 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Opaska zaciskowa ślimakowa 60-165 mm

12,05 zł z VAT 9,80 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G v3.0 Typ-A (48/96J 4xP010)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G v3.0 Typ-A (48/96J 4xP010)

Typ-A z mocowaniem na ścianę (G z uszczelnieniem termo).

Producent: Tracom

144,78 zł z VAT 117,71 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator