WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mini mufa do kabli typu drop 1-4F na 4 osłonki spawów

8,36 zł z VAT 6,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Mini-mufa dedykowana do kabli typu drop (1-4F). Umożliwia umieszcznie do 4 spawów. Całość wykonana z tworzywa sztucznego odpornego na promieniowanie UV, charakteryzującego się wysoką udarnością, niską ścieralnością i wodochłonnością. W środku wyjmowana gumowa uszczelka zapewniająca szczelność. Mufka zamykana na dwa zatrzaski - nie są potrzebne narzędzia. Możliwość montażu naściennego dzięki dwóm otworom po obu końcach mufki.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Karta sieciowa USB JP108

Karta sieciowa USB JP108

Karta sieciowa USB Fast Ethernet

Producent: brak danych

28,29 zł z VAT 23,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

96,85 zł z VAT 78,74 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

RouterBoard cAP Lite (RBcAPL-2nD)

RouterBoard cAP Lite (RBcAPL-2nD)

802.11b/g/n dual chain, dwie anteny o zysku 1.5 dBi każda, port 10/100 Mb/s Ethernet, pamięć 64 MB RAM

Producent: MikroTik

104,45 zł z VAT 84,92 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m G657B3 EasyBend

13,32 zł z VAT 10,83 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa DOME FOSC-L

Mufa światłowodowa DOME FOSC-L

DOME FOSC-L jest mufą pionowa wyposażoną w 7 portów wlotu/wylotu.

Producent: Tracom

322,01 zł z VAT 261,80 zł netto

szt

Mufa światłowodowa SX-FOSC-D-48

104,55 zł z VAT 85,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator