WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

19,94 zł z VAT 16,21 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami

0,50 zł z VAT 0,41 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

4,38 zł z VAT 3,56 zł netto

szt

Ubiquiti NanoStation M5 + uchwyt

Ubiquiti NanoStation M5 + uchwyt

Urządzenie standardu 2x2 MIMO DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

363,50 zł z VAT 295,53 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 3m

23,74 zł z VAT 19,30 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657A2

11,51 zł z VAT 9,36 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator