WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

20,18 zł z VAT 16,41 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Netgear GS108GE

Netgear GS108GE

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet, zasilacz 12V

Producent: Netgear

152,52 zł z VAT 124,00 zł netto

szt

Ubiquiti NanoStation M5 + uchwyt

Ubiquiti NanoStation M5 + uchwyt

Urządzenie standardu 2x2 MIMO DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

367,73 zł z VAT 298,97 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

19,35 zł z VAT 15,73 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM1, duplex, 1m

22,55 zł z VAT 18,33 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 0,5m

19,36 zł z VAT 15,74 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator