WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

20,00 zł z VAT 16,26 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m G657A2

18,65 zł z VAT 15,16 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m G657A2

21,60 zł z VAT 17,56 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02D

9,85 zł z VAT 8,01 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 40m

62,50 zł z VAT 50,81 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 15m

57,97 zł z VAT 47,13 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator