WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

Producent: Opto

8,66 zł z VAT 7,04 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 2m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (UF-LOCO) UFiber LOCO, GPON CPE

206,52 zł z VAT 167,90 zł netto

szt

Mikrorurka doziemna FGG 14/10mm MDPE krążek 200m

Mikrorurka doziemna FGG 14/10mm MDPE krążek 200m

Mikrorurka do układania bezpośrednio w ziemi, MDPE, 200m

421,40 zł z VAT 342,60 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

7,36 zł z VAT 5,98 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-WiFi) UFiber WiFi, GPON CPE

Ubiquiti (UF-WiFi) UFiber WiFi, GPON CPE

Wysokowydajny CPE GPON z wbudowanym WiFi 300MB/s oraz 4 gigabitowymi portami Ethernet obsługującymi VLAN.

Producent: Ubiquiti

325,26 zł z VAT 264,44 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

65,56 zł z VAT 53,30 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto MPO-LC OM3 12F, 0.5m

251,54 zł z VAT 204,50 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 0.5m

22,62 zł z VAT 18,39 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator