WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

Producent: Opto

9,61 zł z VAT 7,81 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 2m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Tacka P010 (12)

Tacka P010 (12)

Producent: Tracom

12,87 zł z VAT 10,46 zł netto

szt

Zasilacz buforowy AD-155B

Zasilacz buforowy AD-155B

Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 152W i napięciu wyjściowym 27,6V/5A

Producent: Mean Well

180,75 zł z VAT 146,95 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS109-8G-1S-2HnD-IN

549,80 zł z VAT 446,99 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m G657A2

12,84 zł z VAT 10,44 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

25,92 zł z VAT 21,07 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 7m

26,67 zł z VAT 21,68 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator