WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 90m G657A2

Producent: Opto

95,20 zł z VAT 77,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 90m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Maszt sat balkonowy boczny 40 prawy

31,30 zł z VAT 25,45 zł netto

szt

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m

Przeznaczony do instalacji wewnętrznych

Producent: Seven

456,15 zł z VAT 370,85 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord UTP kat.5e 5m (szary)

6,37 zł z VAT 5,18 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 2m (biały)

3,26 zł z VAT 2,65 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 10m (biały)

11,18 zł z VAT 9,09 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 2m

29,62 zł z VAT 24,08 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 3m G657A2

13,94 zł z VAT 11,33 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator