WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 90m G657A2

Producent: Opto

95,20 zł z VAT 77,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 90m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Injector PoE (prod. Cz) 15 cm

13,09 zł z VAT 10,64 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 2m (niebieski)

3,17 zł z VAT 2,58 zł netto

szt

TotoLink N300RT

TotoLink N300RT

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s.

Producent: TotoLink

72,99 zł z VAT 59,34 zł netto

szt

Huawei ONT HS8546V (GPON) 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 5 GHz AC

270,99 zł z VAT 220,32 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Mercusys MS108G

Mercusys MS108G

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet o designerskim wyglądzie

Producent: Mercusys

68,76 zł z VAT 55,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 150m

480,98 zł z VAT 391,04 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 50m

129,83 zł z VAT 105,55 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator