WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 90m G657A2

Producent: Opto

95,20 zł z VAT 77,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 90m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WA850RE

TP-Link TL-WA850RE

Wzmacniacz sygnału bezprzewodowego przeznaczony jest do zwiększenia zasięgu i siły sygnału istniejącej sieci bezprzewodowej. Wersja z portem LAN.

Producent: TP-Link

73,68 zł z VAT 59,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Akumulator MWL 45-12

Akumulator MWL 45-12

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-45Ah o wym. 198 x 166 x 171 mm.
Terminal / złącze: śruba M6 (T16)

Producent: MW Power

398,52 zł z VAT 324,00 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 100m G657A2

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

szt

Wspornik naścienny WS-02

3,94 zł z VAT 3,20 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657B3 EasyBend

17,84 zł z VAT 14,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

24,18 zł z VAT 19,66 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator