WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 90m G657A2

Producent: Opto

95,20 zł z VAT 77,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 90m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2)

MikroTik SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2)

Sektorowy AP o wiązce 90 stopni z portem Gigabit.

Producent: MikroTik

358,95 zł z VAT 291,83 zł netto

szt

Huawei ONT HS8546V (GPON) 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 5 GHz AC

229,78 zł z VAT 186,81 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik hEX S (RB760iGS)

MikroTik hEX S (RB760iGS)

5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB. W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

246,14 zł z VAT 200,11 zł netto

szt

Mercusys MS108G

Mercusys MS108G

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet o designerskim wyglądzie

Producent: Mercusys

64,00 zł z VAT 52,03 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 5m G657A2

12,60 zł z VAT 10,24 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 7m

12,76 zł z VAT 10,37 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator