WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 90m G657A2

Producent: Opto

95,20 zł z VAT 77,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 90m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Maszt sat balkonowy czołowy 40

25,71 zł z VAT 20,90 zł netto

szt

TP-Link Archer C7

TP-Link Archer C7

Dwupasmowy, gigabitowy router bezprzewodowy AC1750.

Producent: TP-Link

303,99 zł z VAT 247,15 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy z otwieranym mocowaniem, np. do oczkowych wsporników słupowych.

Producent: Telcom

5,29 zł z VAT 4,30 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 70m G657A2

78,97 zł z VAT 64,20 zł netto

szt

TP-Link TL-WR844N

NOWOŚĆ!

TP-Link TL-WR844N

Bezprzewodowy router N300 pracujący w 4 trybach: router, access point, wzmacniacz sygnału i WISP

Producent: TP-Link

64,50 zł z VAT 52,44 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m

10,63 zł z VAT 8,64 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 20m

51,29 zł z VAT 41,70 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator