WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 40m

Producent: Opto

129,27 zł z VAT 105,10 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Jednomodowy prefabrykowany patchcord o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Zbudowany w oparciu o włókno G657A2, od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LSZH - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 100m

295,82 zł z VAT 240,50 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

55,90 zł z VAT 45,45 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 150m

441,16 zł z VAT 358,67 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 20m

74,55 zł z VAT 60,61 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 30m

123,46 zł z VAT 100,37 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m

152,50 zł z VAT 123,98 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 70m

208,79 zł z VAT 169,75 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik SFP S-RJ01

108,51 zł z VAT 88,22 zł netto

szt

Wtyk DC 5,5/2,1 z szybkozłączem

2,64 zł z VAT 2,15 zł netto

szt

Patchcord STP kat.6 0.25m (zielony)

3,37 zł z VAT 2,74 zł netto

szt

TP-Link TL-WR844N

TP-Link TL-WR844N

Bezprzewodowy router N300 pracujący w 4 trybach: router, access point, wzmacniacz sygnału i WISP

Producent: TP-Link

62,72 zł z VAT 50,99 zł netto

szt

Patchcord STP kat.6 3m (zielony)

Patchcord STP kat.6 3m (zielony)

Patchcord ekranowany

7,21 zł z VAT 5,86 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 3m

28,46 zł z VAT 23,14 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 5m

33,38 zł z VAT 27,14 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator