WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 40m

Producent: Opto

PROMOCJA 97,17 zł z VAT 166,30 zł 79,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Jednomodowy prefabrykowany patchcord o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Zbudowany w oparciu o włókno G657A2, od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LSZH - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord STP kat.6 0.25m (szary)

Patchcord STP kat.6 0.25m (szary)

Patchcord ekranowany

2,85 zł z VAT 2,32 zł netto

szt

TP-Link T1600G-28TS

TP-Link T1600G-28TS

Gigabitowy przełącznik inteligentny wyposażony w 24 gigabitowe porty RJ45 oraz 4 sloty SFP

Producent: TP-Link

490,77 zł z VAT 399,00 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 22U Lanberg, 450mm, drzwi szklane

Szafa wisząca 19" 22U Lanberg, 450mm, drzwi szklane

Szafa 22U 19", 600x450x1082 mm, drzwi szklane

Producent: Lanberg

482,16 zł z VAT 392,00 zł netto

szt

Netprotector z PoE 1Gb Rack 19″ - 24 porty

586,71 zł z VAT 477,00 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

739,11 zł z VAT 600,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 5m

28,60 zł z VAT 23,25 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

23,75 zł z VAT 19,31 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator