WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 40m

Producent: Opto

132,42 zł z VAT 107,66 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Jednomodowy prefabrykowany patchcord o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Zbudowany w oparciu o włókno G657A2, od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LSZH - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Tenda TEF1110P-8-63W

Tenda TEF1110P-8-63W

Switch desktopowy, 8 portów PoE 10/100 Mb/s z 2 portami uplink 10/100 Mb/s. Oferujący 3 tryby pracy: Standard, VLAN i Rozszerzony.

Producent: Tenda

181,30 zł z VAT 147,40 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 0.25m (niebieski)

2,40 zł z VAT 1,95 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

814,46 zł z VAT 662,16 zł netto

szt

TP-Link TL-WR844N

TP-Link TL-WR844N

Bezprzewodowy router N300 pracujący w 4 trybach: router, access point, wzmacniacz sygnału i WISP

Producent: TP-Link

62,72 zł z VAT 50,99 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 0.25m (czerwony)

2,13 zł z VAT 1,73 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 3m G657A2

23,30 zł z VAT 18,94 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator