WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 100m

Producent: Opto

370,18 zł z VAT 300,96 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Jednomodowy prefabrykowany patchcord o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Zbudowany w oparciu o włókno G657A2, od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LSZH - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt odciągowy Telcom AC-05, L-275, 3-6mm

Uchwyt odciągowy Telcom AC-05, L-275, 3-6mm

Uchwyt odciągowy polecany do uniwersalnych kabli okrągłych o średnicy zewnętrznej ~3.0-6.0mm.

Producent: Telcom

13,25 zł z VAT 10,77 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m

197,24 zł z VAT 160,36 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

95,35 zł z VAT 77,52 zł netto

szt

Ubiquiti (US-8-150W) UniFi Switch 8, 150W

853,47 zł z VAT 693,88 zł netto

szt

RouterBoard SXTsq Lite5 (RBSXTsq5nD)

RouterBoard SXTsq Lite5 (RBSXTsq5nD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain

Producent: MikroTik

167,51 zł z VAT 136,19 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 3m

21,87 zł z VAT 17,78 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

31,77 zł z VAT 25,83 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator