WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 100m

Producent: Opto

291,62 zł z VAT 237,09 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Jednomodowy prefabrykowany patchcord o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Zbudowany w oparciu o włókno G657A2, od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LSZH - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz (POE-50-60W) PoE airFiber 50V 1.2A

Zasilacz (POE-50-60W) PoE airFiber 50V 1.2A

Zasilacz do urządzenia airFiber

Producent: Ubiquiti Networks

68,24 zł z VAT 55,48 zł netto

szt

MikroTik SFP S-RJ01

109,37 zł z VAT 88,92 zł netto

szt

Antena wewnętrzna GSM/UMTS sufitowa

Antena wewnętrzna GSM/UMTS sufitowa

Antena dookólna sufitowa GSM 5 dBi

Producent: brak danych

56,58 zł z VAT 46,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 3m

11,21 zł z VAT 9,11 zł netto

szt

MikroTik SXTsq Lite5 (RBSXTsq5nD)

MikroTik SXTsq Lite5 (RBSXTsq5nD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain

Producent: MikroTik

174,99 zł z VAT 142,27 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m G657A2

22,18 zł z VAT 18,03 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 35m G657B3 EasyBend

61,20 zł z VAT 49,76 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator