WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 100m

Producent: Opto

PROMOCJA 306,27 zł z VAT 377,25 zł 249,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Jednomodowy prefabrykowany patchcord o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Zbudowany w oparciu o włókno G657A2, od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LSZH - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz (POE-50-60W) PoE airFiber 50V 1.2A

Zasilacz (POE-50-60W) PoE airFiber 50V 1.2A

Zasilacz do urządzenia airFiber

Producent: Ubiquiti Networks

65,35 zł z VAT 53,13 zł netto

szt

MikroTik SFP S-RJ01

104,72 zł z VAT 85,14 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+PC

MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+PC

7x gigabitowych portów Ethernet, 1x Combo port (SFP lub Gigabit Ethernet), 1xSFP+, 9-rdzeniowy procesor (1.0GHz), 2GB pamięci RAM, panel LCD, slot SmartCard, RouterOS L6, USB, microSD, mocowanie do rack 1U, chłodzenie pasywne

Producent: MikroTik

1 806,46 zł z VAT 1 468,67 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

5 slotów SFP, 1 slot Combo (Ethernet / SFP), procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

214,68 zł z VAT 174,54 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

40,06 zł z VAT 32,57 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m G657A2

23,41 zł z VAT 19,03 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 35m G657B3 EasyBend

58,62 zł z VAT 47,66 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator