WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 100m

Producent: Opto

319,60 zł z VAT 259,84 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Jednomodowy prefabrykowany patchcord o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Zbudowany w oparciu o włókno G657A2, od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LSZH - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód koncentryczny H155, linka, 50 Ohm, 100m

Przewód koncentryczny H155, linka, 50 Ohm, 100m

Najwyższej jakości kabel przeznaczony do stosowania w instalacjach WLAN 2,4 GHz (tłumienie jedynie 48,8), żyła wewnętrzna - linka

259,35 zł z VAT 210,85 zł netto

szt

Antena TRANS-DATA GSM/DCS/UMTS KPV7,5/10

Antena TRANS-DATA GSM/DCS/UMTS KPV7,5/10

Antena TRANS-DATA GSM/DCS/UMTS KPV7,5/10 jest anteną (panelową) kierunkową przeznaczoną do transmitowania sygnału od oraz do repeatera GSM.

Producent: Trans-Data

91,40 zł z VAT 74,31 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m

164,78 zł z VAT 133,97 zł netto

szt

Antena wewnętrzna GSM/UMTS sufitowa

Antena wewnętrzna GSM/UMTS sufitowa

Antena dookólna sufitowa GSM 5 dBi

Producent: brak danych

56,58 zł z VAT 46,00 zł netto

szt

MikroTik SXTsq Lite5 (RBSXTsq5nD)

MikroTik SXTsq Lite5 (RBSXTsq5nD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain

Producent: MikroTik

191,81 zł z VAT 155,94 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

17,58 zł z VAT 14,29 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 10m

37,67 zł z VAT 30,63 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator