WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 150m

Producent: Opto

544,05 zł z VAT 442,32 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Jednomodowy prefabrykowany patchcord o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Zbudowany w oparciu o włókno G657A2, od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LSZH - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Obudowa dla AP (duża) + mocowanie + dławiki

Obudowa dla AP (duża) + mocowanie + dławiki

Obudowa zewnętrzna dla punktu dostępowego

Producent: City Media

44,28 zł z VAT 36,00 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 2m (niebieski)

2,44 zł z VAT 1,98 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 2m (pomarańczowy)

2,44 zł z VAT 1,98 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.25m (fioletowy)

1,39 zł z VAT 1,13 zł netto

szt

TP-Link TL-SG1005P

TP-Link TL-SG1005P

Niezarządzalny 5-portowy switch Gigabitowy z 4 portami PoE

Producent: TP-Link

200,49 zł z VAT 163,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

20,76 zł z VAT 16,88 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 1m

25,24 zł z VAT 20,52 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator