WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 150m

Producent: Opto

479,88 zł z VAT 390,15 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Jednomodowy prefabrykowany patchcord o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Zbudowany w oparciu o włókno G657A2, od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LSZH - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Szafka hermetyczna na maszt antenowy SM-42-55-32

Szafka hermetyczna na maszt antenowy SM-42-55-32

Szafka zewnętrzna do montażu na maszcie antenowym.

Producent: Mantar

418,20 zł z VAT 340,00 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

96,56 zł z VAT 78,50 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1.5m (niebieski)

2,67 zł z VAT 2,17 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m G657A2

25,09 zł z VAT 20,40 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 15m

21,71 zł z VAT 17,65 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator