WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 150m

Producent: Opto

441,16 zł z VAT 358,67 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Jednomodowy prefabrykowany patchcord o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Zbudowany w oparciu o włókno G657A2, od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LSZH - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 100m

295,82 zł z VAT 240,50 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

55,90 zł z VAT 45,45 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 20m

74,55 zł z VAT 60,61 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 30m

123,46 zł z VAT 100,37 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 40m

129,27 zł z VAT 105,10 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m

152,50 zł z VAT 123,98 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 70m

208,79 zł z VAT 169,75 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.6 10m (czerwony)

13,31 zł z VAT 10,82 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 2m (niebieski)

2,90 zł z VAT 2,36 zł netto

szt

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

161,68 zł z VAT 131,45 zł netto

szt

Szafka hermetyczna na maszt antenowy SM-42-55-32

Szafka hermetyczna na maszt antenowy SM-42-55-32

Szafka zewnętrzna do montażu na maszcie antenowym.

Producent: Mantar

466,00 zł z VAT 378,86 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1.5m (niebieski)

2,50 zł z VAT 2,03 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto MPO-LC OM3 12F, 0.5m

251,54 zł z VAT 204,50 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 3m

25,65 zł z VAT 20,85 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator