WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 150m

Producent: Opto

470,22 zł z VAT 382,29 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Jednomodowy prefabrykowany patchcord o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Zbudowany w oparciu o włókno G657A2, od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LSZH - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory) dolny

BESTSELLER

13,20 zł z VAT 10,73 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

94,60 zł z VAT 76,91 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (pomarańczowy)

2,19 zł z VAT 1,78 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1.5m (niebieski)

2,68 zł z VAT 2,18 zł netto

szt

TP-Link TL-SG1005P

TP-Link TL-SG1005P

Niezarządzalny 5-portowy switch Gigabitowy z 4 portami PoE

Producent: TP-Link

193,10 zł z VAT 156,99 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m

24,82 zł z VAT 20,18 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 5m

11,39 zł z VAT 9,26 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator