WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 150m

Producent: Opto

561,22 zł z VAT 456,28 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Jednomodowy prefabrykowany patchcord o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Zbudowany w oparciu o włókno G657A2, od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LSZH - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Do montażu na zewnątrz budynków

Producent: Seven

492,00 zł z VAT 400,00 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH

4,92 zł z VAT 4,00 zł netto

szt

Ubiquiti LiteBeam 5AC Gen2 (LBE-5AC-Gen2)

Ubiquiti LiteBeam 5AC Gen2 (LBE-5AC-Gen2)

Kompletne urządzenie bezprzewodowe pracujące w paśmie 5 GHz o zysku energetycznym 23 dBi. Wyposażone w gigabitowy port Ethernet oraz radio 2,4GHz przeznaczone do konfiguracji. Obsługuje standardy 802.11 a/n/ac.

Producent: Ubiquiti Networks

270,28 zł z VAT 219,74 zł netto

szt

Wspornik naścienny WS-02

3,94 zł z VAT 3,20 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

17,54 zł z VAT 14,26 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 7m G657A2

28,83 zł z VAT 23,44 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator