WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 150m

Producent: Opto

557,66 zł z VAT 453,38 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Jednomodowy prefabrykowany patchcord o średnicy 5mm do użytku zewnętrznego i/lub w miejscach gdzie może być narażony na uszkodzenia. Zbudowany w oparciu o włókno G657A2, od wewnątrz wzmacniany włóknem aramidowym, od zewnątrz zbrojony oplotem stalowym w grubej powłoce LSZH - niepalnej, nierozprzestrzeniającej płomienia.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 1m (pomarańczowy)

1,85 zł z VAT 1,50 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 2m (pomarańczowy)

2,48 zł z VAT 2,02 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1.5m (czerwony)

2,21 zł z VAT 1,80 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1.5m (fioletowy)

2,29 zł z VAT 1,86 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

9,00 zł z VAT 7,32 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

22,67 zł z VAT 18,43 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator